Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem engedné meg a szőke...

Anyám nem engedné meg a szőke hajat. Most fekete, de már unom. Tudom, hogy roncsolja a hajat, stb, de hogy győzzem meg? 17l

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Most festett a hajad, vagy az eredeti?

Ha festett, akkor nem értem, miért nem engedi, hiszen a szőke általában jobban tetszik az embereknek, és azt mondják barátságosabb külsőt ad.

Ha nem festett, akkor viszont tök jó, hogy 17 évesen még "természetes" vagy.

De akárhogy is van, nagyon nehéz lesz a feketéből szép szőkét varázsolni.

2011. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Hogyhogy anyukád nem engedi meg a szőkét? Milyen szőkéről beszélünk? Ha szép, természetes szőke, akkor nem értem, mi lehet a baja, észérvekkel biztosan meg lehet győzni. Lágyít az arcvonásaidon, kiemeli a szemedet, stb. Viszont ha kiszívott hidrogénszőkéről van szó, na azzal én is kivágnám a lányomat.
2011. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Elöbb valószínüleg meg kell várnod míg lenö, a fekete átüt mindenen, nemhogy a szökén. Mire leszedik a feketét tönkremegy a hajad. Mosd sokat, és várj vele.
2011. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Feketéből szőkét csinálni egyrészt nagyon tönkreteszi a hajat, másrészt nagyon drága is és gondolom, neki kéne kifizetni.

Inkább növeszd le.

2011. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csak fokozatosan, egyből ne csináltasd meg a szőkét, nagyon megviseli a hajat. Másrészt, ha fokozatosan kezded egyre világosabb árnyalatra festetni, a mamádnak sem lesz olyan feltűnő. Vagy esetleg lehet melíroztatni is, és egyre többet és többet belőle minden alkalommal.
2011. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretem a szőkét, de hidd el,h. nem éri meg tönkrevágni, ha festett fekete a hajad, ha nem, nagy meló lenne szép szőkét csinálni belőle, és utána csak szenvednél,h. mennyire szétroncsolta a hajadat.
2011. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, erről én is lebeszélnélek (mint fodrász). Ha festett fekete a hajad, akkor pláne nem, annyira megviselné a hajadat hogy letörne a francba, hidd el nekem. Nem tudom most milyen hosszú, de 10-20 sentinél hosszabb hajad nem maradna, arra mérget vehetsz. És ez nem fodrászfüggő, ebbe még a Hajas Lacinak is beletört anno a bicskája. Normális fodrász el se vállalja...

Ha nem festett, hanem eredeti, akkor meg lehet csinálni, de sokan bánták aztán, mert töredezett/szálkás lesz a hajad, ápolatlan hatást kelt. Ha nagyon változtatni akarsz, én egy szép rezes barnát ajánlanék, mostanában nagy divat, pl 6.43 (kellékesben keresd)

Ja és mindenképpen bízd fodrászra. És készülj fel, nem lesz két fillér...

2011. ápr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Én feketéből lettem szőke vagyis én mindig Palette E20-al festettem a hajam aztán gondoltam egyet és befestettem feketére. Olyan két-három hónapig voltam fekete utána megint Palette E20-al festettem be és olyan három festés és szép szőke volt a hajam. Mondjuk én sokszor váltogattam a hajszínem, de szőkéhez tértem vissza mindig. A hajam állaga pedig jó, dús persze kicsit töredezett, de azt mindig vágatom. Ha szeretnéd akkor vágj bele szerintem. Most vagy végülis fiatal, hogy kipróbálj többféle hajszínt.
2011. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak: a fekete hajad csak simán befestetted az e20-al? Gondolom le kellett előtte szivatni nem? Vagy ez világosító festék? Mert én is fekete vagyok, és világosítani szeretnék, bár én nem szőkére csak világos barnára. Bocsi az offért, és köszi ha válaszolsz.
2011. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

21:14


Ennek a bűvészmutatványnak, amit a hajad végrehajtott, az a magyarázata, hogy már a fekete festés ELŐTT le volt szőkítve a hajad (ugyanis az nem festék, hanem szőkítőkrém). ezáltal a kutikula pikkelyei már nem zártak rendesen, és nem tartották a fekete színt olyan erősen, mint kéne nekik. Ezért tudtál megint szőke lenni ilyen "könnyen". Hát, ha tényleg jó állapotú a hajad, akkor te vagy az a bizonyos kivétel aki erősíti a szabályt, mert az összes embernek, akik ezzel szivatták a hajukat, iszonyat tönkre volt menve, alig lehetett nekik aztán másra megfesteni a hajukat, mert úgy dobálta ki magából a festéket mint a pinty, olyan volt mint a seprű... Én nem ajánlom hogy akárki is a hajára kenje, iszonyat kíméletlen cucc.

2011. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!