Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbízható otthonról végezhető...

Megbízható otthonról végezhető távmunka?

Figyelt kérdés

Ismertek valamilyen otthonról végezhető távmunkát?

Sajnos az utóbbi időben elég rossz anyagi helyzetben vagyok én is és a családom is, és már havi 15.000 ft-nak is nagyon örülnénk!

Nagyon szépen kérem azokat akik ismernek valamilyen internetes pénzkereseti lehetőséget írjon nekem! (kérlek ne olyat ajánljatok amibe előre be kell fizetni, vagy valamit vásárolni kell vagy hálózatot kiépíteni)


2011. ápr. 4. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez így sajnos nem létezik ebben a formában.
2011. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a furcsa, hogy ma, teljesen véletlenül, de a buszon, 2 ember is erről beszélt. Egyiket kora reggel, másikat pedig esete hallottam erről beszélni. Nagyon jó lenne ha valóban létezne ilyen lehetőség.
2011. ápr. 4. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam ilyenről, pont itt a gyk-n írta egy hölgy,hogy ezzel foglalkozik a baba mellett, akkor csinálja, amikor akarja és megvan belőle. Én is nagyon szeretném :(
2011. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És vajon mi lehet ez? Én több mint egy éve tettem fel egy ilyen jellegű kérdést pont ide a GYK-re.

Érkezett is pár válasz, pozitív is, negatív is, és volt egy aki gyöngyfűzést mondott, semmi konkrétat, csak leírta mit csinál és hogy ez tényleg működik, és nem átverés, és nem is hitte volna, hogy valóban van ilyen és egy cégnév, hogy hol dolgozik. Utána kerestem,megvolt a cégnév, létező cég, cégjegyzékben szerepel, minden oké, és volt hirdetés is, ahol valóban hirdették ezt a munkát.Minden szuper volt, egy válaszborítékot kértek, és küldik a részleteket.Pár napra rá megjött a borítékom, elkérték az adataimat, számlaszámot, miegyebet, taj számot, adószámot, stb, stb.és mellékelve, hogy 2500 (?) ftot be kellene fizetni, de ez visszajön az első fizetéskor, hát itt kicsit gyanús volt a dolog, de gondoltam ha már ilyen személyes adatokat kérnek csak nincsen semmi baj.Nos pár nap múlva a levelem amiben az adatok voltak visszajött valami oknál fogva, akkor elküldtem a másik címükre, onnan is visszajött.Úgyhogy úgy tűnik átvágtak engem is, pedig utána néztem a dolognak, és mégis sikerült.Aztán levontam a tanulságot, és elfelejtettem az egészet.


Pár hónap múlva jött egy rejtélyes levél a rendőrségtől, egy idézés ráadásul, hát el nem tudtam képzelni mi a fenét csináltam :)))) anyukámék már mindenféléket gondoltak rólam, míg haza nem értem, már mindent kitaláltak, és meggyanúsítottak, mivel ők találták meg a levelemet a postaládában :D:D

Hát valaki feljelentést tett az ügyben, lényeg, hogy mára már eljutottunk odáig, hogy előkerültek a bűnösök, a gyanú beigazolódott, és az ügy folyamatban van, de nem tudom mikor zárul le, vagy mikor dönt a bíróság, már több mint egy éve húzódik a dolog, néha kapok egy-egy levelet, hogy éppen hol tartunk, de semmi haladás.

Rajtam kívül még vagy 25-en dőltek be a hirdetésnek.

Hát ennyit a távmunkáról.


Ja és a slusszpoén, hogy egy valóban létező, és ezzel foglalkozó cég nevében adták föl a hirdetést, Minden stimmelt, csak a bankszámla szám nem, ahova utalni kellett a "belépési díjat".

2011. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én többszáz ilyen hirdetést végignyálaztam, és egyetlen egy valósat sem találtam közöttük. Mind nyerészkedésről, mások becsapásáról szól, akármilyen formában is adják el. Vagy hirdetésekkel kell másoktól beszedned a pénzt, vagy vásárolnod kell valami drága kezdőcsomagot, és rávenni másokat is, stb, stb, stb. Az otthoni összeszerelős munkák is jól hangzanak például, de ma Mo.-n nem létezik olyan cég, ami igényelne ilyen munkaerőt.

Ja igen, egyébként működő, lenyomozható cégek nevében szokták hirdetni magukat, és nagyon is valósnak tűnik az egész, ameddig meg nem érkezik a levél, miszerint a további tájékoztatásért fizess ennyit és ennyit. Nem szabad velük foglalkozni..

Távmunkát úgy tudsz találni, ha elhelyezkedsz mondjuk egy irodában egy cégnél, és beleegyeznek hogy mondjuk hazahordd a gépelnivalót.. esetleg fordítási munkákat tudok még elképzelni, amik valósak lehetnek.

2011. ápr. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kérdést már én is tettem fel, nulla sikerrel.

Érdekes, hogy összeszerelős munka tényleg van, ilyen ismerős anyukája csinálja, és majd esetleg ha van hely szólnak. Ezt mondta a srác úgy 2 éve, azóta sem szólt...

Szóval, ha jól értelmezem, létezik valós is, ha van az embernek megfelelő kapcsolata hozzá :S

2011. ápr. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!