Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otthonról végezhető megbízható...

Otthonról végezhető megbízható munkát keresek. Kismama vagyok, sajnos jövedelem nélkül. Tudtok ajánlani ilyen lehetőségeket, amit esetleg már kipróbáltatok és bevált?

Figyelt kérdés
Google keresőben már megnéztem, de egyre sem kaptam választ, vagy előre kell fizetni a csomagokért, és ráadásul nem is keveset.
2010. okt. 28. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mihez értesz?
2010. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Réti bubuzér ***** válasza:
Az ilyen előrefizetős "munka" nem is igazi munka, hanem kifizeted a pénzt, és elmondják neked, hogy hogy tudsz te is átverni másokat. (Milyen hirdetést kell feladni stbstb.) Aztán ha ráfér az arcodra csinálod, ha nem, akkor buktad a pénzt... :(
2010. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ÉN tudnék kötetlen munkaidős munkát ajánlani.

Üzletkötői munka:Jogvédelmi szerződéseket kell értékesíteni,annyi,hogy jutalékos rendszerű a dolog.

Én korrekten közlöm.Nincs a cégnek konkurenciája.

Ha érdekel akkor szívesen elmondom a részleteket.

2010. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!