Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is így beszél a fia az...

Másnak is így beszél a fia az anyjával? (én vagyok a húg)

Figyelt kérdés

Szóval a testvérem anyuval nagyon csúnyán beszél, más anyával is így beszél a 20 éves fia. Egyátalán otthon lakik a 20 éves fia??


Ma össze vesztek és anyunak ilyeneket mondd.


-Ne dumáldd a b*romságaidat

-már megint dumálsz

lesz*rom mit csináltok

-b*szok én rá

-nem adok pénzt mert el van b*szva a semmire

-Kócmók láda

-büdös tetves, hazug csalók

-Mit beszélsz te már megint

-mást nem tutsz csak hazudni

-rohatt genny

-Rohatt szemét.


Mással is így beszél??


2011. ápr. 5. 11:12
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
És hogyan beszél veletek a felnőtt gyereketek?? Akit felneveltetek??
2011. ápr. 5. 11:14
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez a szülőn is múlik, mert ehhez a játékhoz két ember kell. Egy, aki meg meri csinálni és egy, aki hagyja, hogy megcsinálják vele.
2011. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha a fiam így beszélne velem,mehetne a háztól.....
2011. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagy átlagban tisztelettudóan,normálisan


Veszekedéskor előfordul mind2 részről csúnya beszéd,de ritka


20 évesen ha tanul,akkor evidens h otthon lakik,de ha az én fiam lenne és igy beszélne,akkor már nem biztos hogy az én kenyerem enné...


De sok múlik az anyám is,hogy hogy neveli..


Te is beszélsz igy anyukáddal?

2011. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Hűű vannak még cifrábbak is. Van ismerősöm aki simán megveri az anyját, pedig annak semmi bűne azon kívül, hogy tisztességben, kényelemben, jólétben nevelte fel.


Én soha nem beszélnék így a szüleimmel. Jó van olyan amikor egy cifrább kiszalad de az soha nem haragból van, és mindig nevetünk rajta.

2011. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát pofon vágja , anyu a tesót, de Ő meg le köpi. Apa is meg szokta jól pofozni. Annál rosszabb
2011. ápr. 5. 11:19
 7/21 anonim ***** válasza:
Sajnos velem a 21 éves lányom bánik nagyon csúnyán. Együtt neveltem a bátyjával, amit csak lehetett mindent megkaptak, mindent megtettem értük. Így jártam. A fiam dolgozik, tanul,rendes hozzám, a lányom aki még tanul szinte nézni sem bir rám.
2011. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy mi áll a veszekedés hátterében,de az édesanyánkkal soha,semmilyen körülmények között nem beszélünk így! Kb. 15 éves lehettem,mikor anyukám nem engedett el egy buliba,és hirtelen azt mondtam neki,hogy "miért vagy ilyen szenyó?",azóta is szégyellem magam érte!

Állj anyukád mellé,és mondd meg a tesódnak,hogy nem beszélhet így!


25/N

2011. ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
az ilyen helyzetet a szülő rontja el, nagy eséllyel ritka nagyon ritka amikor nem. kicsi korától félreneveli, és ezt a beszédmintát mutatta így ezt használja a gyerek. nem tanitotta szeretettel az egymás tiszteletére.
2011. ápr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem 17 éves a fiam, de mindig igyekeztem őt visszafogni.

Nem beszél így és nem is szabad hagyni, idejében el kell folytani.

Szegény Anyukád!

2011. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!