Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleim elhivtak mert festés...

Szüleim elhivtak mert festés van náluk és annyira feszült a légkör, hogy nem bírom idegileg. Haza merjek szökni?

Figyelt kérdés
Az anyám a húgom állandóan mindenért megvagdos, az apu is ideges de vele még nem vesztem össze de félek hogy bekövetkezik. A festés ott veszekedésekkel jár és nem tudok senkinek megfelelni és már félek hogy ha valamit nem úgy csinálok ahogy kell nagyon leorditják a fejem apu akár meg is verhet. Nekem van vidéken lakásom és haza szeretnék szökni. Meg merjen mondani hogy elegen van belőlük vagy ilyenkor mi a teendő ha pattognak velem? Kérem segitsetek! :(
2011. júl. 4. 07:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy hogy apukád megverhet és saját lakásod van?
2011. júl. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Külön élek tőlük
2011. júl. 4. 07:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan mondd meg nekik, hogy ez neked nem kóser és már ott sem vagy.
2011. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. júl. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
29 és gyenge idegzetű a család miatt már feküdtem az idegosztályon
2011. júl. 4. 07:59
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
HÁNY éves vagy?
2011. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jogod van elmenni onnan, ahol nem érzed jól magad, még ha az a szüleidnél van, akkor is.
2011. júl. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

29 évesen elég gyerekes az írásod, és hogy a szüleid megvernek, meg orditanak, hát haza mész 29 évesen legyen már benned annyi hogy nem engeded magad megalázni -.-

Ha azt mondtad volna hogy 19 akkor is elég idős lennél ahhoz hogy a saját lábadra álj.. Ha meg akar apud utni lefogod a kezét, és azt mondod "Jó én most haza mentem" 13L

2011. júl. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne szökj. Állj eléjük és mondd meg, hogy szívesen segítettél volna, de kiborítanak, úgyhogy további jó munkát, te most mész haza. Ennyi. Ha megmondod, mi a bajod, az minden esetben célravezető.
2011. júl. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg így hisztizel, sosem fognak felnőtt számba venni.

Állj eléjük, közöld, van saját életed, és csak segíteni jöttél haza, de ha így viselkednek, már ott sem vagy.

29 évesen ez lenne a normális viselkedés.

2011. júl. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!