Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mutassam be a barátomat...

Hogy mutassam be a barátomat a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Már lassan 1 hónapja együtt vagyunk,igazából ismerik is valamennyire,mert egy suliba jártunk eddig és szeptembertől is egy helyre fogunk járni.

Azért szeretném bemutatni nekik,mert kicsit sz*r,hogy csak akkor jöhet át hozzánk,amikor anyáék nincsenek itthon vagy nem mondhatom el nekik,hogy vele találkozom meg tök rossz 35 fokban leengedett hajjal lenni vagy galléros ingben(nyakkiszívás...:/).

csak nem tudom,hogy fognak reagálni...Mert apa szerint én még az Ő kicsi lánya vagyok,aki barbit néz a tv-ben meg nem képes felfogni,hogy 2 hét múlva 14 leszek,folyton azt ismételgeti,hogy én az Ő kis babája vagyok -.-

Anyával könnyebb lenne valamennyire,bár vele sem lesz egyszerű,mert néha rájön az idegbaj.


Segítenétek?

Köszönöm


14/l


2011. aug. 22. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Nyakkiszívás? Ejha!


A szüleidnek am. igazuk van, mert te még kislány vagy.

2011. aug. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
51%

"Mert apa szerint én még az Ő kicsi lánya vagyok,aki barbit néz a tv-ben meg nem képes felfogni,hogy 2 hét múlva 14 leszek"


Még 14 sem vagy, de már ki van szívva a nyakad. Hát jobb, ha tőlem tudod meg, és nem apádtól egy maflás után, hogy alig 14 évesen, még k-rvára kislány vagy, és igenis barbie-znod kellene.

2011. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha nekem 14 évesen kiszívták volna a nyakam, apám akkora pofont adott volna,hogy a fal adja a másikat.


20/L


Egyébként még most is ennyi idősen is cikinek tartanám ha a barátom kiszívná a nyakamat...

2011. aug. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy jaaa én nem a nyakkiszívástól kaptam volna pofont 14 évesen, hanem attól hogy egyáltalán pasim van...inkább tanulj még...bepasizni meg később is ráérsz
2011. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A város legjobb iskolájában kezdem a szeptembert,szóval tanulok is.

Amiért van barátom,simán tudok tanulni is,sőt,majd együtt tanulunk,mivel osztálytársak leszünk.

A nyakkiszívás meg nem annyira nagy dolog.

2011. aug. 22. 20:34
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Én felnőtt vagyok de sose hagynám hogy kiszívják a nyakam, pont azért mert látszik és elég kínos ha valaki észreveszi. Főleg 14 évesen. Te tévedésben élsz ha azt hiszed ettől már nagylány vagy. Pont hogy éretlen dolog.


Amúgy meg ha be akarod mutatni akkor egyszerűen hívd át hozzátok egy délután mikor otthon vannak a szüleid, mutatkozzon be rendesen, udvariasan, aranyos dolog és rögtön levágják mi a helyzet ha mondjuk egy szál rózsával állít be hozzád.


Aztán legyetek ott, mittudomén társasjátékozzatok meg ilyesmi, semmi nyakszívás meg egyebek mert ki is vágják akkor rögtön. Max a kezedet foghatja... szóval viselkedjetek jól hogy azt lássák értelmes, rendes barátod van... még ha nem is az.

2011. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És én nem csak "bepasizok",már a nyár eleje óta szerelmes vagyok belé,csak most kezdtünk el járni,nekem Ő a legelső barátom.Igazából rendes és normális,csak már kicsit tapasztaltabb e téren,mint én és nem szeretném,hogy azt higgye mindentől megijedek.
2011. aug. 22. 20:39
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha te már annyira felnőtt vagy, hogy szívogatják a nyakad, akkor hogyhogy nem tudsz megoldani, egy olyan egyszerű problémát, mint a bemutatás?
2011. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Csak az a gond,hogy apa nem szereti a barátom családját,mert "protekciós sznoboknak" tartja őket azért mert befolyásosak....Folyton arról beszél,hogy reméli,nekem majd nem ilyen barátom lesz,mert szerinte olyan,mint egy b**i (nem értem,hogy vki miért lesz b**i attó mert csőnadrágot hord és divatosan öltözik -_-).
2011. aug. 22. 22:14
 10/19 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj drágám, nagy átlagban elmondható, hogy a mai fiúk egyre lányosabbak. Mind az öltözködés, mind a frizura, mind a testi fizikum terén.
2011. aug. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!