Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen saját készítésű ajándék...

Milyen saját készítésű ajándékkal lephetném meg az Anyós-jelöltemet?

Figyelt kérdés
Sütni nem szeretnék, inkább valami tárgyra gondoltam, amit nem is nehézkes elkészíteni.
2011. ápr. 5. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen alkalomra? Név- vagy születésnap? Mióta ismered? Első találkozás, bemutatás? Nem mindegy!
2011. ápr. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
üvegmatrica, dekupázs
2011. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tudsz varrni,akkor készíts neki egy-két pár edényfogó kesztyűt.
2011. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kereszt hímzéssel készítettem neki egy szép kis képet, és saját készítésű keretbe tettem. Lehet asztalra tenni, de akár fel is akasztani. Tetszett neki :)
2011. ápr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Saját faragású disznóölő kés, amit később belevághatsz a hátába.
2011. ápr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Születésnapra lesz és nem első találkozás. :) Senkit sem szoktam rövid időn belül Anyós jelöltnek hívni. :)

Köszönöm az eddigi ötleteket. :)

2011. ápr. 5. 19:33
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: ha nem tudsz normális választ adni, akkor ne is erőlködj idiótaságokkal.

Köszi!

2011. ápr. 5. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Én egyik karácsonyra készítettem és örültek neki, szóval leírom hátha segít.

Fogtam egy jó nagy befőttes üveget (talán 5l-es volt) és üvegfestékkel szépen kifestettem. A tetejére (a lecsavarósra, nem magára az üvegre) kockás anyagot ragasztottam és masnival átkötöttem. Az üvegbe meg csupa olyan kis finomságot raktam, amit tudtam, hogy szeret az akinek készült. De édesség helyett bármi mást rakhatsz bele és miután kiürült ugye bármit bele lehet rakni. Szerintem meg háziasszonynak ugye sosem elég a konyhába a kis és nagy tároló bödögékből. :)

2011. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!