Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év feletti lányok mennyire...

20 év feletti lányok mennyire vagytok "megkomolyodva"?

Figyelt kérdés
Azt szokták mondani, hogy az emberek egy bizonyos korán után megkomolyodnak. Dolgozni kezdenek, családot akarnak. Már nem járnak talán annyit bulizni mint régebben. Nálatok, hogy van ez? Már családot vagy legalábbis komoly kapcsolatot akartok?Vagy akár több fiúval is találkozgattok? Vagy ha esetleg otthon laktok készültök az önálló életre?
2011. ápr. 5. 20:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
21 éves vagyok. Élettársam, és egy 19 hónapos kisfiam van,egyetemre járok. Mikor a fiammal vagyok,komoly vagyok, rá figyelek,stb. De mikor a gyerkőc anyunál van, én is bulizom,és nem hiszem,hogy komolyabb lennék, mint 17-18 évesen. De ha azt vesszük,hogy felelősségteljesen gondoskodom a gyermekemről, és vezetem a háztartást,akkor meg sokat komolyodtam :)
2011. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

túlságosan is :D

én szeretnék gyereket, de még nincs itt az ideje.

de ez sztem teljesen egyénfüggő

2011. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Én utólag visszagondolva vettem észre, hogy megkomolyodtam, amikor 20 elmúltam, nem tűnt fel. 22 évesen szép lassan kikoptak a bulizások az életemből. Előtte minden hétvégén megragadtam a lehetőséget egy jó bulira valahol, nyáron fesztiválra, stb. Most 24 múltam, és észrevétlenül tűnt el tényleg az a tömérdek buli, már vagy másfél éve nem voltam sehol. Az egyetemet hamarosan befejezem, terveim vannak, mondhatom, sokat komolyodtam.
2011. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
20 évesen már tényleg komolyan gondoltam az életet. Jobban mondva nálam ez 19 évesen jött el. Azóta férjhez mentem, lediplomáztam, dolgoztam, most babát várunk :) 24/N
2011. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%

Éppen az esküvőt tervezgetjük, jövőre ha kijártam az iskolát, jöhet a baba is. :)

Már rég abbahagytam a bulizást, inkább a felnőttebb dolgok érdekelnek. 21/L

2011. ápr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Én 20 vagyok.Nem szoktam bulizni,még fiúm se volt,csakis a komoly kapcsolat híve lennék egyébként,nem akarok csak úgy "fiúzni".De nem vagyok komoly egyáltalán,mert kis vihogós vagyok,meg amúgy is mindig 14-15-nek néznek :-/ Néha nagyon gyerekes a viselkedésem sajnos.Egyébként szeretem a gyerekeket,de nagyon távol áll tőlem,hogy családot akarjak.
2011. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
24 vagyok, autodidakta módszerrel tanulok, dolgozom több helyen is, és 6. éve kapcsolatban élek, idén eljegyzés. Sosem voltam a bulizós fajta, 16 éves koromtól kezdve alkalmanként (néha havi 10-15, néha csak 2-3) cikkeket írok különféle helyekre, különféle témákról, egy helyi lap szerkesztőségében dolgozom, plusz a helyi iskolában tanítok. Mindig is ezt akartam csinálni, írni, olvasni, gyerekekkel foglalkozni, életemben nem voltam discoban, ettől függetlenül nem vagy begyöpösödött maradi. Modern gondolkodású, de hagyománytisztelő voltam mindig is. Tehát igazából nagy változás nincs.
2011. ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Készülök az önálló életre természetesen, de a szüleimnek mindig a gyereke maradok. Imádom az érett férfiakat, nem tömegével, elég lenne 1 is :) Akivel családot alapítok. Nekem egyedül az lenne rémisztő, hogy nekem mondja valaki, hogy anyu és hogy úgy csináljam, ahogyan anyu, hogy tényleg ezt a szerepet úgy töltsem be, ahogyan kell. Rettegek, hogy mi lesz, ha ez nem fog menni.

A melóval semmi bajom, imádok dolgozni, alapból egy munkaalkoholista jelölt karrierista, maximalista nő vagyok, nem félek, hogy a munkámban nem a maximumot nyújtom. Rengeteg bennem a jóindulat és az empátia valamint a segítségnyújtás iránti vágy.

A buli külön dolog, nem leszek depressziós, ha nem mehetek, de én nagyon szeretem. Nem durván, szóval nem hányós bulik, hanem maga a tánc, a légtér, ott tudok leginkább gondolkozni, valahogy ott a legtisztább a fejem :)

Kész vagyok az önálló életre lelkileg, de azért még mindig szükségem van arra, hogy bármikor hazajöhessek és én lehessek a gyerek :)

2011. ápr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még azért. :)
2011. ápr. 5. 20:46
 10/27 anonim ***** válasza:
85%

Én már 18 éves korom óta felnőtt, önálló ember vagyok. Külföldön élek 2 éve, 1-2 havonta hazamegyek bulizok egyet családot látogatok stb kb. 1 hét és kezdődik minden előről. Viszont én előbb világot akarok látni és utána jöhet a család meg a kötelességek.

20N

2011. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!