Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kivül még olyan 30...

Van rajtam kivül még olyan 30 feletti nő aki nem akar gyereket? Ugy erzem csak nyüg lenne. A férjem akar hogy beszéljem le rola?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 17:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/124 anonim ***** válasza:
78%
ÉN! Ugyanígy érzek..
2011. jún. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/124 anonim ***** válasza:
31%

ugy erzem csak nyüg lenne...


Szégyelld el magad -.- Egy gyerek nyűg? Hát jobban is jársz ha nem lesz gyereked, éljél csak a bulizásnak meg mindennek az ilyen nem érdemli meg, hogy megismerhesse a gyereknevelés örömeit!!!


És hogy lássa a kedves kérdező, hogy nem anyuka vagyok (de ráadásul még csak apuka sem) hanem csak egy gyerek tessék : 15/F

2011. jún. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/124 anonim ***** válasza:
28%
Látod, egy gyerek (bocs 2. válaszoló) normálisabb nálad.
2011. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/124 anonim ***** válasza:
34%

semmi gond :)


15/F

2011. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/124 anonim ***** válasza:
54%

Sehogy ne akard lebeszélni róla a férjedet, inkább beszéljétek meg ezt a helyzetet. Ha Te semmiképpen sem akarsz gyereket, a férjed pedig ragaszkodik hozzá, hogy legyen, akkor csak a válás jöhet szóba.


A 15 évesnek meg üzenem, hogy egy gyerek ne szóljon bele a felnőttek dolgába.

2011. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/124 anonim ***** válasza:
34%

Meg ne próbáld a férjedet lebeszélni róla!!!A te szegényes hozzáállásod miatt legyen Ő boldogtalan?Inkább engedd, hagy menjen másik nő után, aki megadja neki azt, amire minden férfi vágyik.

Neked nem is szabad szülni!

2011. jún. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/124 anonim ***** válasza:
43%
én utálom a gyerekeket, nekem se kell, hogy tönkretegye az életemet, mondd meg neki, hogy keressen rá ő plusz 100ezreket, legyen fent vele ő egész éjjel amikor üvölt és vonyít, és menjen vissza ő dolgozni utána, aztán meg képzelje el hogy tudtok szórakozni meg társaságba járni vele, minden perceteket korlátozná
2011. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/124 anonim ***** válasza:
91%

Nem rosszból,de ha valaki nem akar gyereket, akkor azt már le kell mondani? Miért tartsák ezt kötelességnek?

Ha a kérdező úgy érzi h nem képes egy gyereket felnevelni,akk legyen ez az ő dolga. Inkább ne szüljön gyereket,minthogy az a gyerek szenvedjen,mert pl az anyukája kevésbé szereti őt.

2011. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/124 anonim ***** válasza:
62%
Így igaz, mindenki úgy sz@rja el az életét, ahogy akarja.De csak a sajátját!!!A férje hagy döntse már el, hogy akar-e gyermeket, vagy sem!És ha akar, akkor menjen, és találjon olyan nőt, aki szül neki.Ennyi.
2011. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/124 anonim ***** válasza:
19%

utolsónak üzenem:

Aztán meg nyavajogsz, h nem lesz elég a nyugdíj és nem lesz gyerek aki tudna segíteni( és gondozni,amikor wc-re sem tudsz majd kimenni), ha majd életképtelen leszel.

2011. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!