Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzik azt a 25 év...

Miért érzik azt a 25 év feletti értelmiségi nők, hogy nekik már csak az elvált, "selejtes" pasik jutnak?

Figyelt kérdés

Most nem a végletről beszélek, a nagy igényű extra-karrierista luxus szingliről, hanem a rendes, kedves, tanult és kimondottan helyes nőkről, akik nem milliomos BMWs vállalatigazgatókat akarnak, hanem egy komoly párkapcsolatot.


Valóban elfogynak a jó pasik 25 felett?


2011. júl. 22. 20:05
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Én itt vagyok, rossz pasi nem vagyok, mégis egyedül vagyok. Azon kívül 25 feletti vagyok. :)
2011. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
detto :)
2011. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehetne kiegészíteni a kérdést 35-40 év közötti pasira? :)

Én olyat keresek. :)

2011. júl. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
70%

25 éves vagyok egyetemre járok. Azt nem mondom, hogy nincsennek igényeim. Egy kedves, helyes férfit szeretnék akinek van egy kis pénze. De el is mondom miért. Mivel már én 25 éves vagyok én úgy érzem korban hozzám egy 30 éves férfi való. Ha viszont nincs semmi pénze akkor mit várhatok tőle az elkövetkezendő években? Remélem érhető. Nem a pénzre akarok rámenni, de nem szívesen állnék össze egy olyan 30 éves férfival akinek az a legfontosabb az életében, hogy pénteken meg szombat este melyik discoba menjen.

És igen úgy érzem, hogy nehéz ilyen férfit találni.


25/L

2011. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
35%
24 éves vagyok, szeptemberben diplomálok, és most nagyon megijesztettetek :)
2011. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
83%
Ne diplomálj, hanem diplomázz.
2011. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 TOMAtm ***** válasza:
87%

akkor a 25 éves 'értelmiségi' lánynak irnám h:

29,5 éves vagyok(bár még van fél évem a 30ig addig bármi lehet),lóvém nem nagyon van.200at keresek nettóba,ami szerintem nem annyira sz*r mostanában(+50ezer egyéb).eddig lakást-kocsit fizettem,h 35 éves koromra 'tehermentes' legyek.most már csak a rezsit fizetem,meg amit eltankolok.szórakozni járok,de nem diszkóba és ESZEM ÁGÁBAN SINCS egy olyan nővel összejönni aki azzal kezdené h na mennyi van a bankszámlÁNKon.

Amúgy valóban énis egy olyan lányra vágynék aki értelmes,lehet vele beszélgetni,nem azzal tellik a szabadidőm h a problémáit oldom meg.akivel lehet jövőt tervezni.az olyan 'najóvan beleülök a készbejóba' csajokból már nagyon elegem van.se terveik(azon kívül h hová vigyem őket nyaralni stb),se semmi,egyszál bugyival beugrani egy kapcsolatba azért kicsit erős.jó most lehet azt mondani,dehát én eddig tanultam!majd csak ezután fogok keresni.ezt el is fogadom,de akkor lássam is az akaratot erre.

elnézést az offolásért-nem akartam írni ide,csak megnézni a válaszokat,de aztán mégis belevágtam.remélem nem sértettem meg senkit.felvállalom a nevem,aki akar mailt is írhat,én igy kommentelek.

2011. júl. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%

A 25 éves "értelmiségi" lány vagyok.

Na akkor a 29,5 éves nekem támadó férfinak. Nem azt mondtam, hogy a kapcsolat elején azzal kezdek, hogy mennyi van a bankszámlánkon. De ahogy végzek az egyetemmel szeretnék majd utána dolgozni és nem várom el, hogy a pasi eltartson. Sőt azt se várom el, hogy lakása legyen és én beköltözhessek hozzá. De volt, hogy összejöttem egy 31 éves férfival aki otthon lakott még amivel még mindig nem volt problémám. 100ezer körül keresett, de ennek a több mint felét arra költötte, hogy ide ment bulizni, egy kis szerencsejáték és a hónap végére semmi nem maradt a fizetéséből. Persze komoly kapcsolatot akart, de hozzátette továbbra is járna igy szórakozni. Na most nekem ilyen nem kell akivel nem lehet tervezni, mert a pénzét "elszórakozza". Szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Szerintem kicsit félreértettél, hogy mit szerettem volna ebből kihozni, hogy legyen egy kis pénze. Nekem is lehet privátot írni, szívesen válaszolok. :)

2011. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Áldásom rátok :) :)
2011. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
Miért anyagias lány az, aki elvárja, hogy egy pasi mutasson fel valamit 30-on felül. Ha csak nem diplomázott, egy férfi már megalapozott, ha nem, hát nem is nagyon fog. A nők ilyen idős korban már a gyerekei apját keresi, persze, hogy egy kicsit a biztonságra törekszik.
2011. júl. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!