Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyanok véleményére/tanácsára...

Olyanok véleményére/tanácsára vagyok kíváncsi, akiknek a kapcsolatukban nagy a korkülönbség. Mennyire működik?

Figyelt kérdés

Milyen konfliktusok, nézeteltérések lépnek fel? Így utólag visszagondolva, megérte belevágni, újra megtennétek?

17 év van köztünk, nagyon vonzódom hozzá, ő is hozzám, jó vele találkozgatni, de nem tudom bele merjek-e kezdeni valami komolyabba..


2011. ápr. 5. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Köztem és a kedvesem közt 8 év van. Nem akadályoz minket. A barátok gondolkodásmódját kellett átalakítani, meg néhány félelemmel szembe nézni.

Attól is függ mennyi idősek vagytok, és akartok-e közös gyereket.

2011. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 év van kötünk. Imádom,és ő is engem :)

1 éve vagyunk együtt, 2 hónap után összeköltöztünk. Mára én hozzákomolyodtam,ő meg hozzámfiatalodott. Nem érezzük a korkülönbséget, és más sem mondja feltűnőnek.

Vannak kisebb viták,de szerintem egyik sem a korkülönbségből adódik,hanem abből,hogy különbözőek vagynuk.

100szor is belevágnék. Sosem voltam még ilyen boldog egy kapcsolatomban sem

2011. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tubarózsa ***** válasza:

Szia! Köztünk is megvan ennyi, még több is. 2,5éve vagyunk együtt. nagyon jó a kapcsolatunk, nagyon sokat tanultam, tanulok tőle. annyi vita(nézet eltérés) szokott lenni h pl a pénz. én még nem dolgozom(diák munka csak) ő igen és az évek alatt megtanult sporolni, én nem.

de am mindenok, hasonló az érdeklödési körünk, az elképzelésünk a jövöröl.

barátok, kollégák, ő 'családja' egyből elfogadott, az én családom felől voltak aggódások, de mára elfogadták, családtag lett.:) ui:(család alatt: anya, apa, tesók, keresztgyerek, sogor-sogornőt értettem!)

am mennyi idős vagy? ha hasonló az érdeklödési körötök, az elképzelésetek a jövöről, akkor sztem nyugodtan vágjatok bele. sok boldogságot! :)

üdv 20L

2011. ápr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köztünk a férjemmel 10 és fél év van. De nem tűnik fel. Egyformán gondolkozunk, megértjük egymást mindenben, és ami a legfontosabb: imádjuk egymást.

Soha nem adódott probléma abból, hogy ennyi a korkülönbség köztünk.

2011. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!