Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen érzékeny...

Miért vagyok ilyen érzékeny mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában ha valami szomorú filmet nézek, akkor elsírom magam. Ha halál van benne, ha egy rossz sorsú idős ember, ha egy éhező kisgyerek, ha egy kölyök kutya, ha egy kóbor kutya és még sorolhatnám.


Mitől jön ez?


22/L


2011. ápr. 5. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Adódtak zűrök a magánéletedben mostanság? Párkapcsolat, barátok, család? Mióta vagy ilyen állapotban és mi változhatott az életedben, ami kihat erre?

Magamból indulok ki, engem a magánéleti gondok tettek egyre labilisebbé (párom hülyeségei...), észre is veszem magamon, már gyakorlatilag bármin elbőgöm magam...

2011. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

22:42 eshez hasonlóan válaszolnék én is.

Nekem az exemmel való szakítás borított ki ennyire vagy még jobban, az ilyen vagy bármilyen magánéleti problémák ki tudják hozni ezt. Tedd helyre magadban a dolgaid és próbálj pozitívan az élethez állni, pl vígjátékokat nézz és azt csináld amit szeretsz.

2011. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!