Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mostanában nagyon könnyen...

Mostanában nagyon könnyen elsírom magam, nagyon érzékeny vagyok. Mit tehetek? 22L

Figyelt kérdés

Nem tudom hova kell kiírni a kérdést, de hátha ti tudtok rá válaszolni. Mások nem nagyon tudnak.

Ha valaki beszól nekem, már elkönnyezem magam. Hogyan lehetnék erősebb lelkileg? Mit csináljak? Hol keressem a probléma okát?


2011. márc. 4. 18:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok úgyhogy én is szeretném a választ a kérdésre. Ugye milyen rossz?:(
2011. márc. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
legyetek erősek!kitartást! bízzatok magatokba lányok! :)
2011. márc. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki beszól neked, akkor egyértelműen nem szabad hagynod magad. Szólj vissza! Ha ezt látják, hogy egy beszólás után már elsírod magad, akkor remek célpont leszel a rosszindulatúak számára, akik mások kárán élvezkednek. Meg kell védened magad, (ezt nem tanítják az iskolában, erre az élet tanít) igaz, könnyű mondani, nehéz "megtanulni", de senki nem fog a védelmedre kelni, illetve mivel csaj vagy, nagyobb sanszod van rá, hogy egy pali kiáll melletted, de akárki is az, nem lesz folyton ott ahol te.

A probléma eredete nyilván lélek mélyén kell keresni. Lehet hogy nincs elég önbizalom benned, lehet hogy olyat mondanak neked, amibe látod a rációt, és úgy gondolod, hogy igaz amivel beszóltak, és rosszul érint. Ezt, igazából csak Te tudhatod, más csak akkor fog rájönni a problémára, ha jól ismer, és törődik is veled, amúgy senkit nem fog érdekelni, mert az emberek ilyenek, önzők.

És hogy lehetnél erősebb? Csak akkor, ha kiállsz magadért, ha elkezded magadban tudatosítani, hogy Te igenis erős vagy, hogy igenis érsz valamit, és hogy igenis, Te képes vagy arra, amit el akarsz érni.


Köszönöm a figyelmet, holnap délben újra rendelek:)

Dr. Lélekbúvár:)

2011. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Eddig erősebb voltál? Vagy milyen voltál, akkoriban nem törtél össze olyan könnyen mint most? Történt valami olyan az életedben, amire mondjuk nem számítottál és lelkedben egy kicsit megtörtél miatta?
2011. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

sajnos én is ilyen mimóza lelkű vagyok, ezen nem tudsz változtatni, érzékeny a lelked, minden magadra veszel, nincs önbizalmad, és mindig elpirulsz ha megdicsérnek (mert meglepődsz,hogy valakinek tetszel ) legalábbis én ilyen vagyok, de igyekszem változni. pl sokat járok társaságba,sok barátot szerzek így egyre erősebb leszek, valamint sportolni is el fogok kezdeni újra, mert az is edzi a lelkedet, és olvass sokat, akár lelki könyveket is, és egy csomó mindent megtudhatsz magadról. ne legyél olyan szigorú magaddal, kicsit figyelj jobban oda, szórakozz többet, hallgass vidám számokat.

lehet,hogy te is a "gyengébb alapanyagból" lettél gyúrva , mint én és ha meglátod,hogy vki lecsap egy legyet már rögtön elérzékenyülsz , mert " az is egy élőlény volt, miért nem zavartad ki az ablakon", de ezen lehet változtatni csak idő és önfejlesztés kell hozzá. egyébként, ha szociálisan érzékeny vagy, akkor azt akár a munkában is előnyödre fordíthatod, ha olyan jelelgű a munkád..

kitartás, mindjárt itt a tavasz :)

2011. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem vagyok lány épp ezért is fura és ciki.

12/F

2011. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes?? Én akkor lettem hirtelen olyan piszok érzékeny!!Még nem tudtam, hogy az vagyok, de ez volt az első tünetem. Mindenen elbőgtem magam.
2011. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne változtass, az érzékenység nagy érték, őrizz meg minél többet belőle. Természetesen ha egy ponton túl már zavar, azon a ponton túl ne legyél olyan. És kész :)
2011. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rám azóta jön rám a sírás amióta nem adom ki magamból (pl ha itthon vagyok).

Bármikor ha egyedül vagy és úgy érzed sírnod kell akkor add ki magadból, hátha segít. :)

2011. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sírj nyugodtan, ha egyedül akarsz sírni, akkor sírj egyedül, ha megnyugtat ha van meletted valaki, akkor egy barát vagy barátnő vállán. Emiatt nehogy szarul érezd magad, én mindig becsülendőnek tartottam, ha valaki MERT sírni mások elött, persze csak akkor ha ennek olyan oka volt...
2011. márc. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!