Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a férjemet...

Mivel lepjem meg a férjemet 40. szülinapjára?

Figyelt kérdés
8-an ünnepeljük őt, barátokkal szórakozóhelyen. Előző nap családi körben már megköszöntjük, kap ajándékot. Ide bulizni megyünk...
2011. ápr. 6. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Irod, hogy kap ajándékot, és buli is lesz... milyen meglepetésre gondolsz még ezeken felül?
2011. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Valami apró poénra gondoltam. Mégis 40, nem 37. De lehet, hogy tényleg elég ennyi is, igazad van.
2011. ápr. 6. 15:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Rendelj egy tortat amibol kiugrik egy csaj. Tobbiek is elvezni fogjak. Nem tudom mivel akarnad ferjedet meglepni egy szorakozo helyen.
2011. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy jó kis 20 éves feszes fenekűvel!
2011. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ettől szolidabbra gondoltam :))
2011. ápr. 6. 15:38
 6/10 A kérdező kommentje:
15:37 Azt majd kerít magának, ha akar. :)
2011. ápr. 6. 15:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Mármint a feszes fenekűtől,vagy a tortából kiugró csajtól szolidabbat?
2011. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha D.J helyes, bemondatod nevet, koszontse fel szulinapjara, egy szamot csak neki jatsszanak. Elvihetsz egy tortat elobb, azt hozzak ki Nektek, csillagszorokkal. Rendelhetsz egy limot, azzal utazzzatok a szorakozohelyre, persze baratok mar bent ulnek, pezsgo is legyen.
2011. ápr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tetszik. :)
2011. ápr. 6. 15:43
 10/10 anonim ***** válasza:

Bármilyen munkát is végez a férjed lehet, hogy örülne egy masszázsnak, így akár a legközelebbi wellnessközpontban egy ajándékmasszázs.

De ha valami maradandót akarsz akkor készíttess a fotóiból gyerekkorától kezdve a fontosabb eseményekről albumot, de olyat ahol a kép alá saját cikket írnál. Értem itt pl mikor ballagott akkor az évet pl tudod és írod xy év legfontosabb eseménye, hogy sikeresen érettségizett és valószínű tudsz egy pár soros cikket írni hozzá, azok alapján amiket az évek alatt mesélt ülönböző dolgairól. Ha vannak gyerekek azok meg pláne fontos évek .....

2011. ápr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!