Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elérni a férjemet?

Nem tudom elérni a férjemet?

Figyelt kérdés
Munkaügyben többen is külföldre mentek, valamikor éjjel kell majd visszaérkezniük. Napközben küldtem két sms-t, egyik se volt annyira fontos, de nem is válaszolt. Egy órája írtam egy további sms-t, hogy annyit reagáljon, hogy egy darabban odaértek-e? Erre se kaptam még választ. Most már komolyan kezdek aggódni...
2011. okt. 28. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kézbesítési jelentést kaptál?
2011. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen, úgyhogy bekapcsolva kell lennie a telefonjának. Lehet, hogy vezet, de kétlem, hogy egész nap, illetve ezért is vártam egy órát, hogy válaszoljon (megállnak).

Az is benne van a pakliban, hogy esetleg lenémította, mert külföldön amúgy se fogad hívásokat, vagy csak sürgős esetben.

Ettől függetlenül kicsit aggódom, hogy 2000 km-t mennek egy nap alatt és semmit nem hallottam róla.

2011. okt. 28. 19:48
 3/16 anonim ***** válasza:
Kivel ment? Annak nem tudod a számát?
2011. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj,főleg ha tényleg le szokta némítani a telefonját. Nem lesz semmi baj :)
2011. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Főnökével, munkatársakkal. Egy árverésre mentek egy másik országba, néhány havonta van ilyen. Nem tudom, hogy pontosan kik mentek, egy főnökéről tudok név szerint (elérhetőséget sajnos nem tudok), a többieket sofőrnek viszik. A többi jelenlevőre nem kérdeztem rá név szerint, férjem pedig csak a főnökét mondta.

Másrészt eléggé rá van gyógyulva a telefonjára, ha le is van némítva, rendszeresen ránéz. Ezért is zavar, hogy nem jelzett vissza.

Nagyon remélem, hogy csak ottmaradt egy benzinkúton, vagy ellopták...

2011. okt. 28. 19:53
 6/16 anonim ***** válasza:
Férfiak... Ne idegeskedj. Tuti lenémította, és akár egész nap rá se nézett. Ráadásul ha ő el van foglalva a munkával, talán eszébe se jut megnézni.
2011. okt. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Egyébként ha valamelyikünk hosszabb útra megy, akkor legalább egy "megérkeztem" sms-t, szokott küldeni - egyébként nem szoktuk annyira keresni egymást napközben.


Ezért is idegesít, hogy most még egy postagalamb sem... nem akarok a legrosszabbra gondolni, de akár baleset is érhette őt/őket...

2011. okt. 28. 19:55
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu.Külföldi meló,hosszú autóút.Mindig küld üzit,hogy megérkeztek,de legutóbb semmi,Elmentek du 3-kor,másnap este 8-kor hívott,hogy megvan.Lecuccoltak a szállásukon,keveset aludtak,és indultak tovább a telefonját a szálláson hagyta....,én meg már agybajt kaptam.Szóval esetleg munkatársának,vagy annak feleségének nincs meg a telefonszáma?Várjál még egy kicsit,hátha jelentkezik,mert ha sok dolguk,akkor nem foglalkoznak ilyesmivel,hogy te itthon halálra izgulod magad.Sajnos tapasztalat.Szóval nyugi,biztos nem lessz semmi baj!
2011. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Külföldön az én telefonomon át kell állítani valami vackot, hogy tudjak smsezni, telefonálni, amit rendszeresen mindig elcseszek. Nem lehet, hogy erről van szó?
2011. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Úgy van szervezve, hogy kimennek reggel és éjjel visszaérnek, így szállás nincs. Eddig néhány óra ide-oda alapon mindig pontosan voltak.

A telefonját nem kell átállítani, együtt és külön is voltunk már többször külföldön, ebből soha nem volt probléma.


Sajnos nincs meg senkinek se az elérhetősége a munkahelyéről :(

2011. okt. 28. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!