Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is ismert már olyan 0-3...

Más is ismert már olyan 0-3 éves kisfiút nevelő anyát, akiről 1-2 mondatváltás után megtudtátok volna jósolni, hogy pocsék anyós lesz a menye számár?

Figyelt kérdés
Én már találkoztam pár ilyen nővel. Jellemzőjük: imádják dicsérgetni a gyereküket, borzasztó határozottak minden téren, és "mindenre" tudják a választ. Számomra még így is elég idegesítőek, hogy nem vagyok a menyük.
2011. aug. 27. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt nem hiszem, de valakiről fél perc alatt megtudom állapítani, hogy anyaságból biza megbukott...:-S
2011. aug. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
arra a tipikusan tudálékos anyára gondolok, aki mindig mindent jobban tud mindenkinél...
2011. aug. 27. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Anyósom imádja dicsérni a gyerekét, borzasztó határozott, mindenre tudja a választ mégis fantasztikus anyós. Imádom és ő is engem.
2011. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichológus hallgató vagyok, és volt egyszer egy gyakorlat, amikor egy alsós gyerekkel és az édesanyjával kellett felvenni megadott kérdéseket, teszteket. Ott jelentette ki az anya, hogy előre tudja, borzasztó anyós lesz, mert a fia az övé, és kész. Vannak ilyenek, de jóra nem vezet ez a hozzáállás.
2011. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!