Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutatnád be a párodat...

Hogyan mutatnád be a párodat a családnak, ha ő lenne az első, pedig már "koros" vagy?

Figyelt kérdés
Eddig még nem volt barátom, pedig lassan 22 éves vagyok. Most van valaki akit szeretnék majd itthon bemutatni, de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. A nagyimmal lakom (82 éves). Ráadásul tudom róla, hogy már a családdal együtt (bár nem mondták a szemembe) de már úgy voltak vele hogy soha nem is lesz senkim. Tudom hogy nagyon kíváncsiak, kb egy csodabogárként fognak rá nézni. Hogyan kellene csinálni? Más az első pasi bemutatásán kb 15 évesen túlesett, én meg...
2011. ápr. 6. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én gondolom rosszul, de szerintem elég sokan vannak úgy mint te. Nem mindenkinek van pasija 15-16 évesen. Legalábbis nekem több ismerősöm is van, akik a húszas éveikben alakítottak ki először komoly kapcsolatot.

Szerintem nem kell túlmisztifikálni a dolgot. Elviszed és bemutatod. Biztosan fognak neki örülni.

Ne aggódj.

2011. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az első válaszolóval! :) Hajrááááá :)
2011. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát aki 15 évesen túlesett az első pasi bemutatáson, arra a srácra tuti nem úgy néztek, mint ahogyan a te barátodra fognak, elhiheted..:) Inkább csak "jajj, ez egy kölyök, csak nehogy bajt csináljon!"

Szerintem sem kell túlságosan rettegned a dologtól, hazaviszed, bemutatod és kész:) Minden barátra csodabogárként néznek először, aztán jó esetben egy idő után már családtagként.. Semmivel nem lenne könnyebb a helyzeted, ha tiniként is hazahordtad volna a fiúkat! Teljesen más szemmel nézik őket, mint egy idősebb korban kialakított komoly kapcsolatot!

Sok sikert:)

2011. ápr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Próbáld ne úgy felfogni, hogy a nagy bemutatós nap !

Hanem csak egy másik nap, csak épp felment hozzátok, és nini épp ott volt mindenki. Próbáld rövidre csinálni a találkát, mutast be, aztán ha nincs mit mondani akkor mehettek a szobádba, vagy épp siettek is, csak felszaladtatok ezért azért. Így aztán megvolt a tali, de nem volt kínos és azt a részt meg, hogy kinek mi a véleménye első látásra, majd megdumcsizzátok külön. Második alkalom már sokkal könyebb lesz. A felfogásodon dolgozz, hogy ne csinálj belőle nagyobb ügyet, mint ami. Én is ilyen cipőben voltam, azt kivéve, hogy nem fogtam fel nagy napnak, hanem felmentünk mint haverok és kész. Mindenki tudta, hogy lehet, hgy több annál, mert addig nem vittem srácokat. Néhány szót váltottak, de nem muszályból kínosan, hanem mégis alapból.

Nyugi !

2011. ápr. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

jééézusom! a család 22 évesen elkönyvelt vénlánynak?

én ezen akadnék ki, nem azon, hogy végre van egy barátom, akivel jól megvagyunk, és be kéne mutatni az ősöknek.

ne parázd túl :)

2011. ápr. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hajrá! Holnap egy új nap!

Mi is lesz a dolgod? Igen!!!! Hazaviszed az Udvarlód és Mindenki nagyon fog neki örülni!!!!

Na rajta hívd fel és beszéld meg vele!

Sok sikert!!! :)

2011. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ez cuki:) képzeld el, hogy akkor hogy fogsz aggódni, mikor ő mutat be a saját családjának.

Amúgy nekem tavaly volt az első komoly kapcsolatom, anyának mutattam be először, de anya párja is láthatta így, és tök jól sikerült. Semmi ebéd-izgulunk-kínoscsend dolog nem volt, egyik késődélután a találkozásunkból "na bemutatlak anyának" lett. Akkor még nagyon frissek voltunk egyébként, szóval nem vártunk valami sokat.

De mindenesetre szurkolok neked, kedves Kérdező. Sok boldogságot:):):)

2011. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem kell nagy felhatást csinálni,mert annál izgulósabb lesz.Elöszőr otthon jelentsd be h. van barátod és szeretnéd ekkor és ekkor bemutatni.Aztán menjetek együtt haza, mutasd be hő any,apa,nagyi stb. ő pedig "Peti"(most csak írtam egy nevet).Kínáld meg vmi itallal,dumáljatok,aztán szabad foglalkozás.
2011. ápr. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valahol egyszer azt olvastam, hogy a kínos pillanatokat át lehet hidalni úgy, hogy megbeszéltek valami közös programot - mondjuk mozit, az fix időpontban kezdődik -, és úgy megy el hozzátok, hogy legyen kb. 15-20 percetek indulásig. Akkor nem vendégeskedés hangulata lesz, hanem csak szimpla látogatás.

Én is 22 évesen mutattam be az első páromat, aki több mint 10 évvel volt idősebb nálam, és egyből ott is aludt, mivel másik városban élt. Persze külön aludtunk, főleg, hogy akkor még nem nagyon történt köztünk semmi.

2011. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!