Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karácsonyra tortát sütnék a...

Karácsonyra tortát sütnék a családnak. Ez lesz az első tortám, milyen legyen? (recepteket lécci) 13/l

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 16:45
 1/2 Kleincsillag válasza:

Ha valóban az első tortád,amit nem kétlek,akkor előbb kezd valami tényleg egyszerűvel.

Puding tortát javasolok,ami tulajdonképpen puding,én azt találtam ki,megbolondítom egy kis mézes puszedlival.Mindenhol kaptahó,pl CBA mézes puszedli,vagy van a csokival bevont,én azt szoktam bele tenni.Csokis pudinggal nagyon finom lesz.

Amíg a puding meleg,egy szép formás tálba öntöm bele rakom a sütiket,aztán hagyom teljesen meghűlni,majd egyszerűen kiborítom,aztán tejszínhabbal díszítem.Ez tényleg mindennel együtt max 20 perc,és nálunk mindenki szereti.

Nem azt fogják nézni milyet készítesz hanem hogy szívből csinálod...


Üdv.

23-L

2010. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nézz körül a www.sutigyar.hu oldalon!:) minden recepthez le van írva, hogy milyen nehézségű és mennyi idő, vannak nagyon egyszerűek. Szerintem néhány dologban kérheted anyukád segítségét is, ha valami nem megy:)

www.sutisuli.hu is sokat segíthet, itt képek is vannak!

2010. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!