Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint 10 óra igazolatlan...

Több, mint 10 óra igazolatlan hiányzásom van. A családink veszélyben van?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és kb 13 igazolatlanom van (csak reggeli késések, napközben nem lógok), tehát a 10 órás limitet túlléptem. Elveszik a családinkat? Pénzbüntetés? Mire számíthatok? Mindenhol mást olvasok, illetve nem mindenhol tudtam jól kivenni a lényeget, és azt sem tudom, hogy egy 2009-es cikk még ma is úgy van, ahogy akkor... Kicsit parázok, mert az a kajapénz...:S Segítsen valaki, légyszíves!
2011. ápr. 6. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem 50 óra a limit
2011. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
92%
10 igazolatlan órától értesítik a jegyzőt és 50 óra a felső limit,amitől elveszik,úgy tudom.
2011. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Azt olvastam 50 igazolatlan után veheti el a jegyző a családit és természetbeni juttatást hagyhat jóvá hejette!

A bánatba kelj fel időben!Persze ehhez az is kell,h.időben lefeküdj aludni!11 kor már ne a neten lógj!!! Jó éjt!!

Egyébként jó lélekre vall,h.eszedbe jutott az aggódás ez miatt! Na pucolás aludni! :)

2011. ápr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%
kezdetben kelj fel időben. nézz utána a limitnek és ha túllépted, akkor menj rimánkodni az orvosodnak, hátha le tudja valahogy igazolni.
2011. ápr. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azt nagyon tudnám értékelni... Köszönöm az eddigi válaszokat, de azért ha valaki még erre jár, és tud valami okosat erről, az ossza meg velem!

Ofőm pl a 10-re mondta, hogy elveszik a családinkat, de... őt inkább most hagyjuk... Szóval örülnék az 50-nek!:)

2011. ápr. 6. 22:53
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
50 óra azért nagy flash. Mifelénk 30 óra igazolatlan hiányzás után automatice megszűnik a tanulói jogviszony, ergo mehetsz pá-pá. Általában 20ig megyek el. Egy-két nap pihi nekem is dukál! :D
2011. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Orvoshoz? Rimánkodni? Az nem menne... Amúgy meg az eddig összegyűlteket már nem tudná leigazolni... pl egy októberi hiányzással mit tud kezdeni? semmit.

És csak emiatt 'lógok' még a neten...amúgy már rég mentem volna, már vagy egy órája ebben a témában kutatok...

2011. ápr. 6. 22:57
 8/20 A kérdező kommentje:
MÉg egy kérdés: mit jelent az, hogy természetbeni juttatás?
2011. ápr. 6. 22:59
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

30tól ha nem vagy tanköteles kirúgnak, 50től veszik el a családi pótlékot.

A természetbeni juttatás az élelmiszer, ruha.

2011. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%

pl. étkezési jegy, vagy konkrét élelmiszer vagy ilyesmi a természetbeni juttattás.


Mi lenne, ha megpróbálnál nem elkésni??? A pontosság igen fontos erény az életben. Nehogy már azon múljon a családod kajapénze, hogy nem tudsz időben elkészülni és odaérni, ahova menned kell. Ez elég durva lenne.

2011. ápr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!