Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több, mint 10 óra igazolatlan...

Több, mint 10 óra igazolatlan hiányzásom van. A családink veszélyben van?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, és kb 13 igazolatlanom van (csak reggeli késések, napközben nem lógok), tehát a 10 órás limitet túlléptem. Elveszik a családinkat? Pénzbüntetés? Mire számíthatok? Mindenhol mást olvasok, illetve nem mindenhol tudtam jól kivenni a lényeget, és azt sem tudom, hogy egy 2009-es cikk még ma is úgy van, ahogy akkor... Kicsit parázok, mert az a kajapénz...:S Segítsen valaki, légyszíves!
2011. ápr. 6. 22:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%
13igazolatlan óránál maximum igazgatóit kapsz, ez iskolától függ, nálunk is van valaki 15-el, kapott egy igazgatóit és kész. Egyébként én is lógtam idén kb 20órát amiből 1 lett igazolatlan, a többit nem írta be a tanár.. Szeretem a sulimat :D
2011. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a tanév számit szóval az oktober is bőven számit és ha a jegyzőt értesitik a szüleidet is és gondolom nem fognak megdicsérni, a természetbeni juttatás meg azt jellenti hogy pénz helyet kaját, ruhát, gyógyszert kaphatok. Kelj fel időben felnőt ember vagy, ha a munkából késel 1 alkalom után kirugnak.
2011. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen már kirughat a suli eddig voltál tanköteles és ha kitesznek biztos hogy nincs családi kapd össze magad.
2011. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ofőd a 10 órával nagy marhaságot mondott. De azért ezt a pár hetet már bírd ki, szedd össze magadat.
2011. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

idén fogsz érettségizni?

én már nem gimibe járok, de tanulói jogviszonyom van nekemis, és elvileg 30 óra után értesítik a hivatalos szerveket. de ez azt is jelenti hogy kirúgnak, nem?

nálunk ez úgy működik a gyakorlatban, hogy csak fél év végén intézkednek, onnan tudom, hogy még én sem kaptam értesítőt pedig bőőven megvan a 30 :)

2011. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
nem rúghatja ki a suli, mert a tanév végéig tanköteles, amiben betöltötte a 18-at
2011. ápr. 7. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

jesszus...így megszigorították a hiányzásokat?:(( Le vagyok maradva.

Amikor én voltam sulis, 240 óra után rúghattak csak ki, nekem 180 volt plusz 1 hónap amikor kórházban voltam. Mégsem csináltak semmit. Ajj...nem irigylem a mostani fiatalokat, a lányomat sem többek között.

Bírd ki ezt az 1 hónapot!!

2011. ápr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm!A gyereknek nem az a dolga,h.tanuljon?Mi az,h.sajnálod?Milyen felnőtt válik belőle ha nem tanulja meg mi a rend?Ha a munkahelyéről késik majd a második alkalomnál kivágják!Ha nem az elsőnél!Ne érts félre jó szándékból írom!Azt kell sajnálni aki nem tud iskolába járni mert nincs cipője!Szedd össze magad és légy ügyes!Had legyenek rád büszkék a szüleid! :)
2011. ápr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

500 Ft-ért lehet venni ébresztőórát. Nem értem, mi a gond. Emberek milliói képesek felkelni reggeli és időben beérni az iskolába/munkahelyre.


Csak szólok, hogy ha dolgozni kezdesz, a késésért kirúgnak. És akkor már cs.p. sem lesz.

2011. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
háhá én állandóan elkéstem a munkahelyemről és nem rúgtak ki:D persze tudom hogy van olyan munkahely ahol egyből kirúgnának de azért nem kéne túlzásba vinni a dolgokat...
2012. jan. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!