Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ír vki ilyet? "mit...

Miért ír vki ilyet? "mit csinálsz éppen? én unom a melót. írj vmit, dobd fel a napom"?

Figyelt kérdés
ezt kaptam egy fiúismerősömtől. Nem rég óta ismerem, eddig kétszer találkoztunk, egyszer amikor én elhívtam vhova(csak baráti szándékkal). Utána írta ezt az smsmt, válaszoltam is rá, de azóta sem keresett, vagyis egy hete. Mit gondoltok ez mit jelent?
2011. ápr. 7. 10:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én puszta unalomra gondolnék, ami közben eszébe jutottál.
2011. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, nem sikerült feldobnod a napját. Legalábbis nem eléggé. Ezért nem keresett azóta. A messzemenő következtetések levonását meghagyom neked.
2011. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyenekre nem szoktam válaszolni egyáltalán. Foglalja el magát ha unatkozik, mert az ilyen hülyeségek meg engem untatnak.
2011. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem válaszolnék, szerintem is szimpla unalomból írta.
2011. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ÉN sem válaszolnék, unalmában keresett valakit aki elszórakoztatja. Szórakoztassa magát
2011. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
tuti,h unaloműzésből írta!!szerintem ne válaszolj!nehogy már még itt te szórakoztasd,mert ő unatkozik!
2011. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én amikor kezdetm összejönni egy sráccal (illetve én azt hittem) akkor amikor kórházban volt, oda-vissza sms-eztünk, azthittem lesz köztünk vmi, és félév múlva amikor szóba került, hozta fel, hogy mennyire unatkozott a kórházban, jó volt sms-ezgetni!!!!!!!
2011. ápr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Nem szórakoztató központ vagy.

Elég nyomasztó egy olyan pasi (teszem hozzá, nő is!), aki mástól várja, hogy szórakoztassa, mintha ő lenne a világ középpontja.

Én se válaszoltam volna.

2011. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ló nincs jó a szamár is effektus,sajnos a párkapcsolatok házasságok többsége is ezen alapul ezért van ennyi pocsolya szintű kapcsolat,házasság.
2011. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Unatkozik, ennyi.
2011. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!