Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz ha egy rossz...

Mit csinálsz ha egy rossz kapcsolatban vagy, de nem bírsz kilépni belőle? Én ilyenben vagyok sajnos, de nem bírok kiszállni. Az eszemmel tudom, hogy véget kell vetni, de mégse megy.

Figyelt kérdés
4 éve vagyok vele. A rossz dolgoktól eltekintve ő az első férfi akibe szerelemes vagyok,imádom bármit megtennék, megtetttem érte. Viszont az önbizalmam mióta vele vagyok engem.a barátaim, ismerőseim is, mivel úgy érzik nem becsül meg, nem szeret eléggé... Amibe sajnos igazuk van csak én nem foglalkozom vele mivel nagyon szeretem. (Pl. Én hatalmas szülinapi bulit csináltam neki, ajándékkal stb. Ő meg még egy üzenetet se küldött nekem.) Soha nem add bele semmibe , mindent én fizetek pedig ő sokat keres én meg alig mivel pályakezdő vagyok. próbáltam vele megbeszélni a dolgokat de nem érdekli..
2011. máj. 26. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha semmi nem érdekli, akk. az sem fogja meghatni, h. szakítani akarsz vele, ő már egyértelműen nem szerelmes, sőt talán még örülni is fog, h. ott akarod hagyni. Lehet, h. ő ugyan ezt gondolja, szakítani akar de nem tudja hogyan és azt a taktikát választotta, h. minél jobban elhanyagol és így majd te fogsz vele szakítani. Jobb lesz mindkettőtöknek. Ezeket amiket ide leírtál mondd el neki is, és, h. látod, h. nem akar változtatni, úgyh. te itt most befejezed, külön utakon folytatjátok ezentúl, neki is jobb lesz és neked is.
2011. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
meg tudom érteni ezt a helyzetet,ezek komoly lelki folyamatok,amikor az ember tudja,hogy így sem jó neki,de kilépni sem bír,mert ugye 4év alatt megszokod,hogy mindig melletted van valaki(hacsak testileg is-úgy látom),a közös emlékek,stb.De hidd el,most még szereted,de közben te is látod mi a helyzet és ez a szeretet emiatt előbb-utóbb úgy is elmúlik,mert ez így nem tartható.A szerelemhez,szeretethez 2 ember kell,és fel fog őrölni az a tudat,hogy te mindent megteszel és nem kapst viszont semmit.A te döntésed,vagy bátor leszel és kilépsz most és vállalod hogy fájni fog még sokáig,vagy vele maradsz amíg el nem múlik és akkor könnyű lesz tovább lépni.
2011. máj. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő mindig azt mondja szeret engem, velem akar lenni.. Néha én is így érzem. De nagyon kevés dolgot tesz meg értem. Ilyenkor mindig elbizonytalanodóm és vele maradok. igérget aztán minden ugyanaz marad
2011. máj. 26. 21:56
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam egy ilyen kapcsolatban, egy nagyon nagyon jó barátom nyitotta fel a szememet, nem mondta, hogy szakítsak, csak közölte a tényeket. Még aznap vettem egy mély levegőt, kimondtam, a kimondhatatlant.

Rá 3 hónapra megismertem a páromat, akivel évek óta boldog vagyok.

Bele se tudok gondolni, mi lesz velem, ha tovább folytatódik a rémálom azzal a sráccal...

Szóval menj, ameddig nem késő: LAPÁT!!!

2011. máj. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem is elmondják az érveket,tudom hogy igazuk van. De mégis reménykedem hogy megváltozik.....
2011. máj. 26. 22:23
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
De szerencsés a pasid! Kiszolgálod az ágyban és még te fizetsz.. és mindezért csak annyit kell tennie, hogy néha odalök neked egy "szeretleket" :P
2011. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
együttérzek veled, nálam is hasonló a szitu :-(
2011. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Hogy mit csinálok? Vagy beletörődöm és szenvedek évekig, vagy erőt veszek magamon és új életet kezdek - nélküle.
2011. máj. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

én is hasonló szenvedős helyzetben vagyok!!!

hát én szenvedek már 2 éve.

nem bírok kiszállni, mert amikor kiakarok, meg harcol értem én meg elhiszem mennyire szeret

aztán megint a szenvedés :(


és így tovább körbe-körbe

2011. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Leírom az én esetemet, hátha érdekel. 4 évet voltunk együtt az exemmel, hasonló a szituáció, mint nálad. Szerettem, imádtam, mindent megtettem volna érte, de ő nem sokszor vizonozta ezt. A szülinapi fail nálunk is megvolt, én kb 18 ezer ft értékben vettem neki ajándékot és fincsi vacsit főztem( amit meg se evett, mert evett otthon, bár szóltam neki, hogy ne egyen) én meg kaptam tőle egy tányér sütit. Volt olyan, hogy velem se volt szülinapomkor, mert fontosabbak voltak a haverjai. És még sorolhatnám estig. Rengeteget veszekedtünk, ordibált, szidkozódott velem, elhitette velem sokszor, hogy neki van igaza. Hát nem volt. A pénzzel se álltunk jól, bár ő az átlagfizetés kétszeresét kereste és az anyjáéknál lakott(!) mégse volt soha pénze. 4 év alatt se jöttem rá mire költ el egy havi fizetést Esze ágában se volt összeköltözni, bár megtehettük volna, mindketten átlag felett kerestünk, ő jóval , de én se rosszúl, és minketten 25 körüliek voltunk. De nem akart... Egyszerűen elegem lett belőle, a végére már úgy éreztem, hogy nem is szeretem, de féltem váltani, féltem az újtól, nem akartam egyedül maradni. Egyszer csak a semmiből szakítottam vele, úgy éreztem, hogy nem is akarok többet vele találkozni. Kb 2 hónapra rá összejöttem a vőlegényemmel, rá 3 hónapra összeköltöztunk, megkérte a kezem, és most bolodgabb vagyok, mint valaha, megbecsül, tisztel, imád, mindent megtesz, hogy a kedvemben járjon és én is ugyanígy. Ne félj új életet kezdeni, hidd el nem bánod meg!
2011. máj. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!