Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy idegbeteg őrült vagyok,...

Egy idegbeteg őrült vagyok, elüldözök mindenkit. Mit lehet evvel tenni?

Figyelt kérdés

Nem csodálom ha barátaim, családom megunják a folytonos kirohanásaimat. Nem mindig volt ez így, de pár éve egyfolytában ideges vagyok és agresszív. Ha valami nem tetszik akkor kiabálok, képes vagyok belegyalogolni az emberbe teljesen szemrebbenés nélkül. Megutálnak, érzem. Csökken az energiájuk velem szemben. Mit tegyek?

Ja és 20L, bár tudom, hogy nem erre számítottatok így hirtelen :S


2011. ápr. 7. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.
2011. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
9%

Térj meg Istenhez, és békesség száll a rád. Nagyon hatásos és gyors változást tud produkálni az életedben.


Világi szemszögből pedig meg kell tanulnod uralkodni magadon. (Hosszú ideig biztos nem fog menni, az akarat ilyenkor már kevés.)

2011. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

próbálj lazábban venni mindent. és ne a barátaid miatt változz meg, hanem magad miatt. aki meg megutál, vagy azt érezteti, hogy megutál, az nem is volt soha barát, ezt is tudnod kell.

Szurkolok, hogy jó irányba haladj:)

2011. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Pszichológus, önismereti kör. Van ingyenes is.

[link]

2011. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
20%
Xanax
2011. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy mitől leszel agresszív, akkor változtass az életmódodon, és kerüld az olyan helyzeteket.
2011. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

xanax nagyon jó, na de nem akarom szedni állandó jelleggel :S

2011. ápr. 7. 14:05
 8/19 anonim válasza:
100%
Kezdj el sportolni!:) Pl. boxolni vagy karatézni!:D:D
2011. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Ronda vén banya leszel, már 25 évesen. Most még kaphatsz hapsit, mert fiatal vagy, de el fog hagyni, ha folyton ordítasz vele is. Ne adj isten a gyerekkel is , ha lesz. Mérd fel magad, mi tesz idegessé? Azt gondolod, te csináltad a spanyolviaszkot? Menj el háziorvoshoz, ha nem jutsz magaddal dűlőre. És igyál citromfű teát, vagy más, nyugtató folyadékot. És ne igyál colát, energia italt.
2011. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: gyógyszert ( xanax, frontin) csak orvosi javaslatra szabad szedni. Ha rászoksz, rosszabb lesz mint ha piálnál. És nem utolsó tényként: ha doki írja, sokkal olcsóbb. Ha meg szakorvos ( pszichiáter), akkor alig pár forint, és felügyel rád. Időnként vissza kell menni kontrollra.
2011. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!