Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítsak a barátommal az...

Szakítsak a barátommal az édesapám miatt?

Figyelt kérdés

Szüleim, különösen édesapám rendkívüli módon szeretnek (vagy inkább szerettek). Nagyon elkényeztettek, soha nem szóltak rám, soha nem kiabáltak velem, soha nem kaptam még egy pofont sem. Meglehetősen kései gyerek vagyok, ráadásul egyke. És legfőképp rettenetesen féltettek mindig is (pl.: soha nem mehetem sulis táborba nehogy valami bajom esen).

Viszont egyetlen egy alkalomra sem emlékszem egész életem során (nem vicc!), hogy megöleltek volna. Soha nem adtak, és én sem adtam nekik egy puszit sem. Ez az "érzelmek gyakorlati kimutatása" semmilyen testi szinten nem valósult meg nálunk.

A szeretetüket zsebpénz formájában mutatják ki. Sok pénzt kapok tőlük (kb. 30 ezer havonta), és azt vehetek belőle, amit akarok (kivéve ital és cigi, a drogot meg már meg se említem).

Most viszont belépett az életembe egy fiú, aki MEGÖLEL! Aki átkarol, aki meg fogja a kezem, aki megcsókol, aki puszit ad a homlokomra. Nem vagyok belé szerelmes, de "szerelmeskedem" vele. Pont ezekért a dolgokért.. a "testi törődés".

Apukám viszont iszonyúan haragos, dühös, amiért nem alszom otthon, tehát lefekszem vele. Ilyenkor szóba sem áll velem, vagy nagyon bunkó megjegyzéseket tesz és sérteget.

Rossz ilyenek látni, és félek meggyűlölt! Nem akarom elveszteni sem őt, sem a pénzt amit kapok tőle.

19/L


2011. ápr. 7. 17:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
ha ügyesen csinálod akkor nem veszted el a pénzt és a barátod is megmarad
2011. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
73%

'sem a pénzt amit kapok tőle'



te számító liba.

2011. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom mit kezd ezzel az egésszel, de egy jó tanács: ha gyermekeid lesznek, ne így neveld őket! Ez lesz a következménye: " .... sem a pénzt amit kapok tőle. "
2011. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1.-nek:


Hogyan kell ügyesen csinálni? Mit értesz ez alatt?

2011. ápr. 7. 17:14
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Na, szép kis embert neveltek. Olyan lettél amilyennek akartak. megvehető. Kilóra.

ne csináld már 19 éves vagy éld már a saját életed. de nem hagy mnegvenni magad se pénzzel, se öleléssel.

a fiúnak (ha nem vagy szerelmes)ugyanúgy eladod magad mint a szüleidnek.

gondolkozz már el ezen.

2011. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan kell ügyesen csinálni"

Hálát adok a Jóistennek, hogy a gyerekem elém állnak és keresztülverik az akaratukat, akkor is ha a hajam téptem némelyik fiútól vagy lánytól akit hazahoztak.

de határozott önálló emberek, saját akarattal és nem hajló gericcel.

2011. ápr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

beszéld meg az apukáddal ami téged "bánt".. de nekem sem tetszik a mondatod:" sem a pénzt amit kapok tőle."

valószínűleg akkor nem tudod értékelni azt amit erővel kell megszerezned magadnak.. mivel elkényeztettek.30 ezer havi szinten egy gyereknek zsebpénzben.. kicsit durva, ugyanis a szeretet még ennyiből sem veheted meg, sem pedig ők.A szeretetnek nincs pénzbeni értéke, mértéke van, de úgy látszik egyikből sem kaptál eleget.A fiút meg ugyanúgy kihasználod ahogy a szüleid téged..nem direkt, csak félig meddig.

bocs az offért, de ezt nem hagyhattam ki..

2011. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

1.Hogy hiányzott az ölelés, simogatás, szeretet, oké. Megértem. De ha annyira akarod, te is megölelhetnéd őket, tuti nem löknek el!!!

2.Ezért tartani egy fiút, aki viszont (gondolom) szerelmes beléd, nagyon köcsög dolog. Ha érintést akarsz, meg intimitást, ahhoz olyat keress, aki szintén, de ne olyat, akit csak kihasználsz. Ahelyett meg, hogy idézőjelbe teszed a szerelmeskedést, még csak ne is gondolj erre, mert ennek nem sok köze van hozzá.

3.Ha annyira kell apád pénze, tanulj meg alkalmazkodni ahhoz, amit elvár tőled. (ha azt a félmondatot nem írtad volna, nem lennél olyan gáz)

Amúgy meg mit félsz?! Gondolod, ha eddig a szemük fénye voltál (egykeként ezt mondjuk kipipálom, hogy ilyen a szitu), akkor ezután is az maradsz, nem fognak veled haragot tartani úgyse. Az ő ÉRDEKÜK is, hogy legyél NEKIK. Így neveltek, ezt várod el tőlük te is, ők is tőled.

2011. ápr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%

Kérdezd meg fatert, hogy a havi apanázs az a szüzességi pótlék vagy aggszűz támogatás? Mert nem normális, hogy egy 19 éves lánynak ne lehessen testi kapcsolata.

Amúgy meg, ha ilyen gáz apád, és lesz egy komoly kapcsolatod, elmúltál 18, dobbanthatsz. Az én barátnőm is 19 volt, amikor hozzám költözött az anyja örökös okvetetlenkedése miatt.

2011. ápr. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%

nem csak este lehet szerelmeskedni :)

ha elmész azt mondod h barátnőddel talizol,közbe meg a barátoddal. Ha van olyan barátnőd,akkor kérd meg h menjen fel hozzátok,és beszéljétek jó hangosan h "akkor buli után nálunk alszol,jó?" meg ilyenek

2011. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!