Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve vagyunk együtt,de állandóan veszekszünk. Én szeretem őt,és ő is ezt mondja,de nem tudom,hogy igaz-e,mert nagyon sokat hazudik nekem. Az utóbbi időbe olyan is volt,hogy megütött. Ha szakítani akarok vele,megígéri,hogy megváltozik,de már nem tudok hinni neki,túl sokszor hazudott már nekem. Vele se jó a sok hazugsága miatt,de nélküle sem,mert nagyon hiányozna. Pedig már 2 nő miatt is elhagyott,de mindig visszajött hozzám,mert állítólag szeret. Az is kiderült,hogy az egyikkel még most is tartja a kapcsolatot... Mindig csak fájdalmat okoz,aztán ígérget,hogy megváltozik,és kezdődik előről. :(
2011. okt. 12. 21:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Kukába vele.. Lehet hogy fájni fog de utólag örülni fogsz hogy megszabadultál ettől a patkánytól.. 100x jobbat találsz majd.


F/16

2011. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen szeintem se érdemli meg h szeresd !!
2011. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Szerintem TE magad is tudod a választ!!!


Bár vannak mazóista emberek...ha szeretsz szenvedni HAJRÁ!

Én már rég úgy b...tam volna ki mint macskát szarni!!!!

2011. okt. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a f*szba. Szerintem te is így gondolod. Vagy azt várod, hogy a válaszolók könyörögjenek?
2011. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 napietus ***** válasza:

elég gáz, hogy ez még kérdés egyáltalán...mikor megütött, akkor kellett volna otthagyni. ha többet soha nem kerül a szemed elé, talán meggondolod, hogy ne jelentsd fel.


tudod mindenki azt kapja, amit érdemel. ne ezt érdemeld!

2011. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tarsd magad többre annál, hogy egy ilyen pasi mellett maradsz! Jobbat érdemelsz! Ha az egy év is állandó veszekedéssel telt nincs értelme folytatni.
2011. okt. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy nem hagyja. Állandóan hívogat,idejön,stb. Volt,hogy a szüleim előtt is megszégyenített... És még azt mondja,hogy szeret. :S
2011. okt. 12. 21:51
 8/13 napietus ***** válasza:
a szüleidhez fordulj. miután lapátra tetted ezt a barmot, mondd el nekik, hogy nem szeretnél többet ezzel az emberrel beszélni. ha kell, kérd meg testvéredet, barátaidat is, hogy segítsenek távol tartani őket. a szüleid házába men mehet be, ha nem engedik be, amennyiben ezt mégis megtenné, hívjátok a rendőrséget.
2011. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 napietus ***** válasza:
*nem őket, őt
2011. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos elég durva, szomorú, de az utolsónak igaza van. Ez a legjobb lehetőséged
2011. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!