Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szakitsak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pillácska kérdése:

Hogy szakitsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon szeretjük egymást de mivel nekem van barátom csak titokban tudunk találkozni és nem tudom hogy szakitsak a barátomal
2011. szept. 16. 12:08
 1/7 napietus ***** válasza:
79%

hát mondjuk így: "figyelj, Dönci, az az igazság, hogy én már mást szeretek, nem szeretném folytatni ezt a kapcsolatot. sajnálom, hogy így alakult, minden jót."


ennyi.

2011. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Szia! Szeretnék szakítani veled, mert már nem szeretlek úgy, mint régen. Kívánom továbbra is a legjobbakat! Szia.


Még ez a hűvös két mondat is kíméletesebb és korrektebb, mint az, hogy megcsalod a háta mögött, mert nem mered kidobni... Elég szánalmas vagy így.

20L

2011. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az igen tisztelt kérdező egy lotyó.
2011. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
gratuláljál magadnak. minek találkozgatsz más pasikkal miközbe van barátod? am ha tényleg szeretnéd azt a srácot a pasiddal már ezer éve szakítottál volna... lökd azt a dumát amit a csajok szoktak ilyenkor: " maradjunk ink barátok, a kapcsolatunk már nem a régi, úgy érzem nem szeretsz...."
2011. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
+ 5-6 év.
2011. szept. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

dugtatok már az uj szerelmeddel?


am sztem dobd ki a barátodat...nem fer vele szemben amit muvelsz...gondolj már bele, neked tetszene, ha fordított helyzet lenne és pl fél év mulva kiderülne hogy a barátodnak van egy másik csaja is rajtad kívül, éshogy mér hónapok óta szexelnek is.....

nah hogy esne????

szálj már amgadba....

2011. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
kérdező írj privátot nekem.
2011. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!