Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elment. Mit tehetnék?

Elment. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Gyakran veszekedtünk a feleségemmel és volt már olyan hogy elmentem pár hétre h hátha jobb lesz. Jobb is volt egy kicsit de utána ugyanúgy veszekedtünk. Az a baj h nagyon fáradtak vagyunk mind a ketten és minden hibát észreveszünk ezért nagyon sok dolgon veszekszünk. Volt már régebben róla kérdésem. Egyszer én kattantam be most pedig ő. Valamelyik nap összeverekedtem egy sráccal és nem mondtam meg neki h mit csináltam és ő durcizott egy kicsit gondoltam h később elmondom neki de késő volt mert nem érdekelte. Tegnap meg valamelyik búza kollégám kitalálta h ma látott engem egy qvával és pont akkor szállt ki a kocsiból amikro ő arra jött (kamionosvagyok) ami hibás mert én tegnap nem is voltam a környéken ő meg erre járt... Ma a fontosabb dolgait összeszedte és elment de nem mondta h hova de szerintem vagy a szüleinél vagy a nővérénél van. Egyszer mondta h elfog válni amit komolyan vettem és mindenbe neki adtam igazat mert féltem. Nem hisz nekem. Nem magyarázkodtam sokat mert az nem segít de ha tehetném se tenném meg azt a qvás dolgot azért mert szeretem. Nem akarom h elváljunk és azért se mert van 2 gyerekünk az egyik 3 a másik fél éves. Még vissza fog jönni. Nem akarom hogy elköltözzön...sose csaltam meg vagy valami és az esik a legszarabbul h nem hisz nekem. Tudom h én is egy idióta nemnormális paraszt vagyok és hibás is de. El akarok felejteni mindent és vele akarok lenni de nem tudom mit mondjak neki ha találkozunk. Mit csináljak vagy mit mondjak? Bocs h itt sír a szám de nem akarom

30/F


2011. ápr. 7. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy idióta volt a kollégád!!! Mi a fenéért hazudott ilyet?? Utálom az ilyen embereket. -.-

Valahogy be kell bizonyítanod neki, hogy nem találkoztál semmilyen prostival. Beszélned kell vele. El kell érned, hogy meghallgasson! De amúgy miért hisz annak a kollégádnak? Ez annyira rossz, hogy inkább neki hisz, mint neked. :(

2011. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom. De majd én is úgy megszivatom...nem pont ilyennel de fogja még szidni anyámat
2011. ápr. 7. 19:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Állj a kollégád elé és mondd meg neki hogy márpedig most felhívja a feleségedet és bevallja neki hogy hazugság volt az egész. Ha nem hajlandó akkor jöhet a bosszú. Szerintem.
2011. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
ÉS ha bebizonyítod, hogy nem voltál prostival, akkor mi lesz? Enélkül is több sebből vérzik a kapcsolat, és ez az eset csak jó ürügy volt az asszonynak. Vagy magát a kapcsolatot kell rendbehozni, rájönni, hogy egyáltalán mi a fenének házasodtatok össze, vagy hagyd az egészet.
2011. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát ja de ha ezt betudnám bizonyítani akkor mégis könnyebb lenne
2011. ápr. 7. 19:31
 6/15 anonim ***** válasza:

kicsit fiatalabb vagyok tőled, de szerintem mond meg a kollégádnak hogy ekkora paraszt nem lehetett..ha ezt még viccnek is szánta.és küld el a feleségedhez, hogy magyarázza el ő miért tette azt amit..viszont te pedig hagyj a feleségednek időt..ne könyörögj neki, ne hívogasd és ne "kutass" utána, ha tudod hogy hol van akkor szedd össze minden "bátorságod" és írj neki levelet, nekem levélben sokkal könnyebb kiönteni a szívem mint szóban,és még valami: ha ekkora a család, akkor kényeztesd el, hogy érezze nem csak egy lerágott csont az amit mondani-írni akartál neki: foglalj le akár egy hosszú hétvégére egy wellness szállodában szobát..akár kettőtöknek akár az egész családnak és legyél frappáns-kreatív, mintha te lennél a szálloda menedzsere: írj neki egy hivatalos levelet amelyben közlöd vele hogy kisorsolták és hogy eltölthet egy hosszú hétvégét itt és itt... és ha nem hiszi hívja fel ezt a számot..körülményes, de mi nők szeretjük az efféle bocsánat kérő kezdeményezéseket,meglepetéseket!

Szerintem nem rossz ötlet, hiszen mindjárt itt a húsvét! :)

Fel a fejjel!

2011. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, mi nők szeretjük az effélét... Nektek férfiaknak meg olyan, de olyan nehéz, de hidd el, le lehet venni egy kis látható kedvességgel minket a lábunkról.

Egyszer, amikor sok év után hazaköltöztem a szüleimhez, Budapest leggyönyörűbb virágcsokrát kaptam Tőle munka után. Annyira béna, tudom, de aznap este már együtt aludtunk.

Utólag bevallotta, hogy már kezdte szervezni a haverjaival, és ha nem jöttem volna vissza, kifeszített volna egy nekem szóló üzenettel festett transzparenst a főút fölé, ahol jártam, annyira kétségbeesett volt.

Szóval nálam már a virág is elég volt meg a kis elgyötört feje... Ennek már sok éve, azóta is együtt vagyunk.

Erőlködj kicsit, ne itt siránkozz. A kollégádnak meg húzz be egyet a nevemben is.

2011. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen próbálj meg vele beszélni, vagy először írj neki talán. Küldhetsz neki valamit amit igazán szeret, olyan valamit amiből látja, hogy tényleg gondoltál rá, nem csak legkönyebb választás volt.

Aztán írd le, hogy bocsi ezért azért, azaz mint leírtad mindenért. Majd látja, hogy ebben az a dolog nincs benne. Utána már lehet, hogy fogtok tudni beszélni is, addigra lenyugszik, gondolkozik. Írd meg neki, hogy megérted ezek után, hogy ezt teszi, de ha valamennyire szeret még, akkor higgyen neked, és adjatok egymásnak esélyt még.

Nagyon sok esetben amikor a gyerekek ilyen kicsit bizony eljön ez a pillanat. Nálunk is volt, most jövünk kifele belőle. Ki lehet jönni belőle. De dolgoznotok kell rajta !!

Sok sikert, és ne csak a szád járjon ám .

2011. ápr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia Bandika!Mert Te vagy az, ugye?

Szóval a lényeg az, hogy Téged tönkre tesz a munkád, tiszta ideg vagy otthon is állandóan, és emiatt is van a sok cirkusz.Sokat vagy távol, amikor meg otthon vagy, akkor is megy a civakodás.Keress egy nyugisabb melót, vagy olyan céget, ahol nem kell heteket távol lenni, meglátod, a feleséged is örülni fog annak, hogy többet vagy otthon.Mind meg neki, hogy szereted, mindennél fontosabb Neked a családod, de bizonyítsál is, ne csak ígérgess!Meg fog enyhülni, ha Ő is szeret Téged.Sok sikert!

2011. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
az vagyok. Elmenjek a tesójához? és ha nem hallgat meg mit csináljak?
2011. ápr. 8. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!