Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment. Mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment. Mit tehetnék, hogy ne érezzem ilyen rosszul magam?

Figyelt kérdés
A fiúm elment egy hétre a városból. Ez magában nem nagy szám, de úgy érzem, hogy nem bírom ki nélküle. Rendben ez sablonos szöveg, de amikor nincs itt olyan mintha nem tudnék lélegezni. ÉN nem ilyen vagyok. Ilyen még sohasem történt velem. Túlságosan ragaszkodnék? Vagy mi lehet a baj? Egyáltalán baj ez? Észre lehet venni, hogy össze vagyok zavarodva igaz? xD Köszi ha segítesz. :) 15/L
2011. aug. 2. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Menny utána :D
2011. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Foglald le magad, olvass egy jó könyvet, nézz egy filmet, találkozz a csajokkal. Talán ez utóbbi lenne a leghatékonyabb. :)


26/N

2011. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csald meg
2011. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,túlságosan ragaszkodsz...ha nincs saját életed a kapcsolaton belül,akkor a kapcsolat után (egyszer vége lesz!) sem lesz...akkor még rosszabb lesz...el se tudod képzelni,hogy mennyire...foglald le magad!
2011. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
become an hero
2011. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:) Csaljam meg? Ezt te sem gondoltad szerintem komolyan. Egyébként van saját életem, eljárok szórakozni a barátnőimmel, haverokkal elhülyéskedünk. És foglalkozok magammal. Szóval nem a srác köré építem az életemet. Csak rohadtul hiányzik.:)
2011. aug. 2. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom egy hónapra ment el, több, mint 560 km van jelenleg közöttünk, de ki kell bírnunk valahogy. Nekem is nagyon hiányzik, de próbálom magam elfoglalni, és amikor csak tudunk, beszélünk neten. :)
2011. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az enyém meg 4 hónapra ment el... szal jól jártál :)

15/L

2011. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!