Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom most mit csináljak....

Nem tudom most mit csináljak. Már lassan 2 éve próbálkozunk a babával. Egyszer sikerült is csak 5 hetesen elment. Azóta semmi. Mit tehetnék hogy sikerüljön?

Figyelt kérdés
a másik gondom meg az lenne hogy elakarnak küldeni a munkahelyemről,és ha munkanélküli lennék akkor sztem pár támogatást nem kapnék meg. 4 éve dolgozom, és most ha sikerülne is ha jól értelmeztem nem kapnék tgyást,és gyedet. vagy ha munkanélküli vok akkor ez hogy számít így? kérlek válaszoljatok. nem tudom már mit csináljak..
2009. dec. 15. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Egy dolgot tudok javasolni,nemtudom próbáltad e már,de az orvos beutalhat és mivel az ogyfi minősítette ezért biztos,hogy hat.Parádfürdő, egyszerű gyógyvíz és meddőségi kúrákat tartanak.Ezzel nem azt mondom,hogy te az vagy,de lehet van egy problémád,és az nem segít,szerintem egy próbát megér.Nem?


Ada és ABi

2009. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orvos milyen vizsgálatokat végzett eddig?

Munkahely. A gyedet ha jól tudom a szülést megelőző év után számolják. Szóval ha most még van munkahelyed, akkor jövő decemberig ha szülsz azután kapod a gyedet, de ha 2011 januárjában akkor csak gyes marad és szinte semmi más. :(

Mennyire biztos az hogy el akarnak küldeni?

2009. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
80%. majd hétfőn kiderül. az orvos még uh-ra küldött el, 12mm tüszőm volt a 12napon. és írt fel clostyt. ennyi. majd menjek vissza ha beszedtem, vis január vége felé...
2009. dec. 15. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!