Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen elengednétek a...

15 évesen elengednétek a lányotokat a barátjával plusz még a bnőjével és neki a barátjával így négyen egy nyaralóba 2 napra?

Figyelt kérdés
a lány és az anya kapcsolata jó és az anya tudja h a lány nem feküdne le a fiúval.
2011. ápr. 7. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Hát én még magamról sem tudnék dönteni 15 évesen, nemhogy a lányomról...

Na de valószínűleg igen, bár azt nem tudhatod megakadályozni, ha le akarnának feküdni, valahogy úgyis összehoznák, max a parkban éjjel.

2011. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ milyen a lányom, mennyire megbízható. Mennyire bíznék a fiúba, és mennyi ideje vannak együtt. Mennyire ismerem a srácot.
2011. ápr. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Az n anyukám engem tuti nem engedne el...

De ez csak attól függ szerintem hogy mennyire ismerik a srácot.Mert ha tök kedves meg megbízhatónak tartják akkor szerintem igen...De ha ott van a bnője akkor nem hiszem hogy akkora nagy baj lenne. sztem a szülő mindig féltésből rosszra gondolnak:D

2011. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
Én úgyhiszem, hogy határozott igen, elengedném. Ugyanennyi idős voltam, amikor anyuék elengedtek a barátnőmmel, és még két haverral, pedig akkor még mobilunk sem volt, se számítógép. Most, a mai világban azért feltételnek kiszabnám, hogy naponta legalább egy-kétszer hívjon fel, hogy minden oké, rendben vannak. Ha tényleg ilyen jó a kapcsolatotok, és mindent megbeszéltek, szerintem aggodalomra sincs semmi ok. Úgyh beszéljétek meg, de a válaszom részemről igen:) 28/F
2011. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
15 évesen nem engedném szülői felügyelet nélkül semmilyen nyaralóba pláne nem a barátjával
2011. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
79%

mennyi idős a srác?

engem nem emgedtek volna el az tuti, de sztem nagyban függ a srác korától, meg hogy milyen messze van a nyaraló

2011. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát 15 évesen biztos, hogy nem engedném el. Nem csak attól kell tartani, hogy lefekszenek, hanem más emberektől is. Vannak vadállatok, lehet akármilyen megbízható az a fiú, a többi emberben nem bízhatsz, és ilyen fiatalon a lányodat sem tudná megvédeni. Én 20 éves voltam, mikor egy nyaraláson valaki beletett valamit az italomba, csak a véletlenen múlt, hogy nem lett nagyobb baj. Egy 15 évesnek még nincs akkora élettapasztalata, hogy váratlan helyzetekben is döntsön. Ajánlj fel másik alternatívát, menjetek együtt, és ti (szülők) lakjatok a szomszéd nyaralóban/szállodában/stb, vagy akármi. Én biztos nem engedném el. 28 éves nő, 1 éves kislány anyukája
2011. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a legrosszabbra gondolni, ha a lányod nem valami ilyesmi [link] vagy annál rosszabb..
2011. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
16%

Tudod, Én elengedném, azt hiszem. Bár függ a körülményektől. Nem bírod megakadályozni hogy szexeljenek, amit egyébként lehet hogy már megetettek. 2 napról van szó, és megbízod hogy mindig legyen telefonközelbe, és tudd pontosan hogy hova mennek. Mondd azt neki, hogy vagy hajlandó elfogadni a kitételeidet, vagy nem mehet sehova. Mindenkinek jár egy kis szórakozás, ha bízol bene, engedd el:)


13/L

2011. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én még azért is szidást kaptam volna, ha egyáltalán felmerül bennem 15 évesen, hogy megtehetek ilyet! Nem tudom, ha én szülő leszek, majd engedni fogom-e. Attól is függ, milyen messze, milyen környéken van az a nyaraló, milyen a lány, mennyire ismerem azokat, akikkel megy, stb.
2011. ápr. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!