Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 évesen elengednétek a...

15 évesen elengednétek a lányotokat a barátjával plusz még a bnőjével és neki a barátjával így négyen egy nyaralóba 2 napra?

Figyelt kérdés
a lány és az anya kapcsolata jó és az anya tudja h a lány nem feküdne le a fiúval.
2011. ápr. 7. 20:19
1 2
 11/20 anonim válasza:
74%

a válasz egyértelműen NEM

19 múltam, engem se engedtek el, pedig a 4 évvel ezelőtti világ sokkal biztonságosabb volt a mainál

és örülök hogy nem engedtek el sehova, mert semmiről nem maradtam le

2011. ápr. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem, túl fiatal még ehhez. Én sem mentem nyaralgatni külön 15 évesen, az meg csak a hab a tortán, hogy a barátjával, kizárt. 15 éves GYEREKNEK éjjel otthon saját ágyban a helye.
2011. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%

badarság az egész-.-...

én 15 éves korom óta havonta 1-2x a barátaimmal töltöm a hétvégét. Még egyszer sem történt semmi baj, most 17 évesen is tök jól vagyok köszönöm szépen. Nem evett meg semmi, nem erőszakoltak meg, nem lopták el semmi stb. És amúgyis 2 nap az nem a világ..és van telefon is-.-" Ajj persze hogy engedd el:) Tudnak vigyázni magukra!!

(megj. Mondjuk ha az országmásik felében van a nyaraló azt azér ne:P [ bár engem még Bécsbe is elengednek mert jókislány vagyokxD csak pénz nincs rá...:/ ] )

17L

2011. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%

Nem.

Azért nem, mert én is voltam így nyaralni ennyi idősen, igaz a szüleim tudta nélkül, és emlékszem, miket csináltunk... kísértettük a sorsot, ahol csak lehetett. A szex volt ezek közül a legkevesebb, de teszem azt ittunk, és utána egy gumimatracon beúsztunk a folyó közepére... úgy, hogy én egyébként egyáltalán nem tudok úszni, józanon sem. De valahogy akkor fel sem merült bennünk, hogy ez veszélyes lehet.

15 évesen még nem fogad el az ember sok dolgot. Szerintem ne utazzon még el felügyelet nélkül.

2011. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Mint egy tábor. Ott sem tudod mi történik. Ne légy ennyire pesszimista.
2011. ápr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Táborokban van felnőtt felügyelet kedves utolsó!
2011. ápr. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%
Én is 15 éves korom óta járok szórakozni a barátaimmal. Már 17 éves vagyok, ők pedig 20-22 évesek, mindig az idősebbekkel jöttem ki. Fiúk, lányok vegyesen, egy nagyjából 8-10 fős társaság. Mi is szoktunk nyaralni/kikapcsolódni menni. Többünknek van nyaralója az ország valamely pontján, ahová hosszúhétvégékre el szoktunk menni, ahol főzünk, ha olyan a hely, akkor túrázunk, ha épp fürdőváros akkor strandolunk. Anyáék bíznak a barátaimban, és bennem is. Az egyik fiúval volt köztünk szexuális kapcsolat, de erről csak mi ketten tudunk, és már nem voltam szűz, nem úgy történt a dolog, hogy részegen kihasználta az alkalmat. Erről azóta anyukámmal is beszéltem, mert ő az egyik legjobb barátnőm és mindent megbeszélünk. Ettől függetlenül továbbra is bízik bennem. Ha nálatok is ennyire jó az anya-lánya kapcsolat, akkor engedd el nyugodtan a lányodat.
2011. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen már a barátnőmnél aludtam alkalmanként de nagy szerencsém volt hogy a szülei jó fejek voltak és én szó szerint vigyáztam rá. Nos hát 15 évesen el haverokkal külön nyaralóba hát ez attól függ mennyire megbízható haverokról van szó, ha a barátja vigyáz rá és odafigyel akkor nem lehet probléma. Más részt függ a környéktől távolságtól.
2011. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Lol, táborokban felnőtt felügyelet... Tudod mikor. A felnőtt felügyelet takarodókor (este 10) körbejár, majd alszik reggelig. Pont annyit ér, mintha a szomszéd szállodában lennétek: semmit

Engem 16 évesen elengedtek így el barátommal és nem lett semmi bajunk. Szerintem nem sok dolog történhet velük, vagyis semmi olyan, ami ne történhetne meg egy osztálykiránduláson is.

2011. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

szerintem döntsd el mennyire bízol a lányodban. milyen a kapcsolatotok? megbeszéltek mindent egymással? nem csak anya de bnő is vagy?

ill. szerintem fontos hogy ismered-e a barátait akikkel elakar menni.

ha ezekre a kérdésekre pozitív válaszokat adsz akkor szerintem semmi akadálya hogy elengedd a lányodat. én is 15 évesen mentem barátokkal először nyaralni,ráadásul egy hétre,és semmilyen probléma nem volt..:)

bízz a lányodban

2011. ápr. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!