Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A férjem megbeszél...

Mit tegyek? A férjem megbeszél egy fél napos programot az anyjával hétvégére és nekem csak utólag említi meg.

Figyelt kérdés
Nem kellene előtte velem is egyeztetnie, ha a fél napot máshol akarja tölteni? Persze utólag már nem ellenkezhetek, h nem jó, mert már le van beszélve. Engem ez baromira zavar. Vélemények?
2011. ápr. 8. 09:57
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez téged annyira zavar, akkor beszéld meg vele!
2011. ápr. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
36%

Nem értem mi a gondod. Valószínűleg szeretne a 2 napos pihenőből fél napot az édesanyjával tölteni. Beszélgetni, segíteni neki, etc.

Ha sűrűn találkoznak, akkor lehetne esetleg 'kivetni' valód.. de gondolom, a férjed is dolgozik és nem ér rá mindennap a saját édesanyjával foglalkozni.

Te esetleg nem töltenél el az édesanyáddal egy fél napot sem ?!


Ez számomra kicsit furcsa, bár biztos igazad van. Félre ne értsd.

2011. ápr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
46%
Nyugi! Használd ki a fél napot amit az anyjával tölt. menj el vásárolni, feküdj bele egy kád illatos forró vízbe, találkozz a barátnőddel vagy bármi.
2011. ápr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
66%
Hát én úgy gondolom nem sörözést beszélt meg a haverokkal a hátad mögött, ahhoz hogy az anyjával találkozzon miért kéne engedélyt kérnie?
2011. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
39%
Mondd meg A férjednek,hogy zavar,hogy nem beszélte meg veled.Fordított esetben ő sem örülne annak,ha te programot szerveznél,ahelyett,hogy a családnak főznél....Te vagy az első az életében, nem az anyja.
2011. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg nem azzal van a probléma, hogy az anyjával beszélte meg, hanem az, h csak utólag szólt, h program lesz. Nálunk legalábbis az a normális, hogy mindketten szólunk előre, ha lesz valami különprogramunk, hogy a másiknak jó-e, nem tervezett-e valami más, közös programot. Lehet, hogy mi működünk abnormálisan?
2011. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
49%

Ezt én sem értem, engedélyt kéne kérnie?

Lehet beszélt az anyukájával pl. telefonon és szóba jött, mi lenne ha hétvégén odamenne kicsit. Nem vette volna ki hülyén magát, ha azt mondja, bocs anyu, de előbb meg kell beszélnem a feleségemmel? Gondolom te sem akarsz ilyen házisárkány szerepben feltűnni. Szerintem ebben nincs az égvilágon semmi. Nyilván nem volt semmi betervezve nálatok. Mit szóltál volna akkor, ha pl. elmegy a barátaival focizni? Az is jó pár óra. Az is külön le kell ülni megbeszélni? Ne már....

2011. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

Sűrűn találkoznak, hétköznap is 1-2 alkalommal kb.

De nem is erről van szó, hanem arról, h ő is elvárja, h ha programot tervezek, akkor a megbeszélése előtt említsem meg neki és ne csak utólag, h "lebeszéltem béláékkal a kirándulást szombatra, 8-ra megyek/megyünk".

Nem engedélykérés, de szerintem ez azért elvárható egy házasságban, nem?

Köszi a válaszokat.

2011. ápr. 8. 10:09
 9/38 A kérdező kommentje:

10:06,10:07

Pontosan, erről van szó. Én is így gondolom. Ő is elvárja, igen.

2011. ápr. 8. 10:10
 10/38 A kérdező kommentje:

"Nem vette volna ki hülyén magát, ha azt mondja, bocs anyu, de előbb meg kell beszélnem a feleségemmel?"


Szerintem nem. Igen, a focit is meg kell beszélni vagy legalább megemlíteni - szerintem. Úgy érzem, mintha egy másik bolygóról jöttem volna komolyan.. a hozzászólások alapján. Nem baj, mindenki máshogy gondolkodik és úgy él, ahogy neki jó. Köszönöm a válaszokat, véleményeket.

2011. ápr. 8. 10:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!