Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nem engedik el a barátoma...

Mért nem engedik el a barátomat hétvégére otthonról?

Figyelt kérdés
Már 21 éves, és amint arról lenne szó, hogy eljön otthonról egy-2 hétvégére, mindig kiakadnak a szülei...
2011. nov. 3. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez most komoly, hogy tőlünk kérdezed meg miért nem engedik el a párodat a szülei?
2011. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Kerdezd meg a szuleit, vagy ok is itt valaszolgatnak es azt varod, hogy irjanak? :)
2011. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem , de a szülei csak annyit mondanak h nem. Ebből nem igazán tudom h mire gondolnak.

Azért tettem fel itt a kérdést, mert hátha van hasonló helyzetben levő szülő, vagy "gyerek"

2011. nov. 3. 10:45
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Pontozzál le nyugodtan, de akkor is egy baromság drágám a kérdésed, ezer meg egy oka lehet annak hogy a Te párodat miért nem engedik el, ráadásul 21 éves nincsen szája, hogy megkérdezze a szüleit mit takar az a NEM? De alapból is 21 évesen felnőtt ember!
2011. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt a harcot nem neked kell megvívnod, hanem a barátodnak:) Nem vagy a dadusa, ez nem a te problémád, hanem az ővé.

Ha vidéki a barátod (ez nem derül ki) és mondjuk te pesti vagy akkor a legtbb szülőnek vannak fentartásai... Ha a barátod nem tudja elérni, te tehetetlen vagy.

2011. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor modosítom, drágám....

Tapasztaltaok már hasonlót?

Egyébként ő pesti, és vidéki...És igen, ő sem tud többet annál h nem.

2011. nov. 3. 10:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok pl en. 21 leszek jovo honapban engem nemhogy 1-2 hetvegere de egy ejszakara se engednek a bartomhoz. Es miert? Mert amig itt elek azt kell csinalnom amit ok mondanak, ha nem tetszik el lehet menni. Igy vagy megszokjatok vagy eltek ketten onallo eletet kulon a szuloktol.
2011. nov. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!