Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas nők nem szeretnétek...

Házas nők nem szeretnétek inkább egyedül élni? Nem vágytok néha erre? én szerelmes vagyok de szivesebben élnék egyedül külön lakásban csak éjszakára meg hétvégére mennék a férjemhez

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 17:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Akkor minek mentél férjhez? Amiről te beszélsz, az szimpla járás. :)
2011. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
34%
A hazas nok ram varnak:P
2011. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Én nem érzem jól magam, ha a férjem nélkül kell lennem, pedig már házasok vagyunk pár éve.
2011. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Én megértem mondjuk mire gondolsz, én csak azon a véleményen vagyok, hogy mindenkinek kell egy kis saját tér is, ahova elvonulhat, ha úgy érzi. Még nem vagyok házas, de ha megengedhetjük magunknak, én szeretnék egy kisebb külön/irodaszobát magamnak, ami csak az enyém.:)
2011. ápr. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
én még nem élek együtt a párommal, de már nagyon szeretnék. rossz minden egymás nélkül töltött perc. nem tudom elképzelni, hogy ha együtt élek valakivel, arra vágyjak, hogy külön lehessek
2011. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Szia!

A férjem 2 helyen dolgozik,én is 12 órázom,járok éjszakára is dolgozni,nekünk ajándék,ha a 2 gyerek mellett egymásra is jut végre időnk,így én azt viselem nehezen,ha nem vagyunk együtt.

2011. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem.Én boldog vagyok,hogy van egy férjem aki szeret,és én is szeretem..El se tudnám képzelni,hogy esténként ne bújunk egymáshoz,hogy ebéd és vacsora közben ne legyünk együtt..Hogy akár napokig ne lássa,érezzem..Azért mentem hozzá feleségül,mert nem akartam magányos éjszakákat,és mert jól érzem magam a társaságában..

HA te nem ezt érzed akkor minek mentél férjhez??

2011. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Kicsit ellentmondasz magadnak... Ha szeretnéd úgy igazán, akkor nem akarnád csak alkalomadtán látni.

Amúgy meg legyen üzletember vagy kamionsofőr a férjed, akkor biztos ritkán látnád...

2011. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem sejtem mire gondolsz,de kicsit drasztikusan fogalmaztad meg.Ahogy egy másik kommentelő is mondta,kell a saját élettér is.Legyen egy külön hely,ahova elvonulhatsz,ha egyedül szeretnél lenni.Szerintem sok embernek van rá néha szüksége,csak nem mindenki teheti meg.

A külön programok is sokat jelentenek.Amikor nem kell a család gondjaival törődni,csak elmenni egy barátnővel,tesóval valahova,vagy csak kirakatot nézni,sétálni.

A háztartás is néha nyomasztja az embert.Ha arra gondol a sok mosogatni való láttán,hogy mennyivel könnyebb lenne az élete,ha csak magára kellene takarítanai.Ezt könnyen meg lehet oldani.Apát is be kell állitani takarítani és a gyereket is úgy nevelni,hogy segítsen be és a saját szobáját tartsa rendbe.Nem kell egyedül megszakadni.

2011. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én szeretek a férjemmel élni.
2011. ápr. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!