Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy két...

Előfordult már, hogy két olyan ember között kellett választanod, akiket szerettél? Mi alapján döntöttél?

Figyelt kérdés
Bármiről írhattok pl.szerelem,vagy olyan,mikor két szeretted haragban volt (mert ugye ilyenkor sem lehet mindig semleges az ember).
2011. ápr. 8. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen. Mindkettőt választottam, az ő harcuk nem az enyém, mindenki rendezze a sajátját. Volt olyan, hogy tudtam a két fél miért nincs jóban és legszívesebben az egyiküknek úgy odamondtam volna a magáét, mert egyszerűen most is a hányinger kerülget tőle, de nem az én dolgom.

Szerelmileg nem igen van ilyen, határozott jellem vagyok, meg hála istennek jól tudok kommunikálni, úgyhogy nem félek az ilyen helyzetektől.

2011. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem voltam de bízzom benne,hogy nem is leszek mert az nagyon szerencsétlen és rossz helyzet.
2011. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt. A párom és a legjobb barátnőm között. Mivel a barátnőm nagyon csúnyán átvert, és megalázott, így a páromat választottam. Ez egy hosszú történet, lényeg a lényeg, hogy valamit elfelejtettek elmondani, aminek köze volt mindhármunkhoz. Aztán egymást mártották be nálam. Most visszagondolva, apróságnak tűnik, de nem bántam meg a döntésem.

Most jelenleg, szintén egy hasonló döntés előtt állok. Sajnos.

2011. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen volt. Akkori kapcsolatomban négy éve voltam, de nem igazán működött már. Jeleztem is a partneremnek ez már nem a régi lángolás, és ha jön valaki más az életemben lépek. Hangsúlyozom előre közöltem vele, nem árultak zsákbamacskát. És jött a második férfi. Annak is közöltem a helyzetet, hogy van egy kapcsolatom, de kifelé megyek belőle. Két hetet adtak mindketten, hogy döntsem el melyikkel maradok. Na akkor megzakkantam, a munkám adott erőt, hogy ne csak azzal legyek elfoglalva, melyiket is válasszam. Végül döntöttem, és a második férfit választottam, aki 10 éve a férjem.
2011. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez igen!Sok boldogságot kívánok továbbra is!:)
2011. ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!