Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiúbarátom, de mióta...

Van egy fiúbarátom, de mióta van barátnője úgy érzem elhanyagol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly év végén jöttek össze, és azóta alig beszélünk, alig találkozunk, akkor is csak véletlen jön azzal a busszal amelyikkel én. Korábban órákat dumáltunk, eljártunk ide-oda, jött hozzánk, de azóta ez megszűnt.

én 22L ő 25F


2011. ápr. 8. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Most csak a barátnője érdekli, és a lány biztos nem is örülne neki, ha a pasija veled lógna órákat.
2011. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Változik az élet. Most a barátnője a legfontosabb neki, nem pedig te. Gondolj bele, fordított helyzetben te is ugyan így lennél. Gondolom a srác totál szerelmes. Fogadd el a boldogságát.
2011. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem normális, hogy a baratnőjével van most nagyon elfoglava, még elég friss a kapcsolatuk.


Szerintem próbálj megismerkedni a lánnyal.Hívd át őket egy sütire vagy valami hasonló programot találj ki.

2011. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes. Az én páromnak is van lány barátja és amikor lett neki egy pasija, megritkultak a találkozások, meg a közös programok a párommal. A párom életébe ezután jöttem én, azóta meg még ritkábban találkoznak.


Ha sűrűbben akarsz a sráccal találkozni, akkor talán meg kellene próbálnod összebarátkoznod a barátnőjével is, vagy közös programokra elhívni őket, esetleg egy baráti társasággal. Ha pedig komolyabbra fordul a dolog köztük, akkor el kell fogadnod, hogy ezután összetartoznak és nem nagyon lesz már olyan, hogy a srác egyedül eljárkál hozzád órákig beszélgetni, vagy csak kettesben megy veled bulizni. Attól még ugyanazt a barátságot érzi irántad.

2011. ápr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezaz h nem is szerelmes, hülyíti szegény lányt aki meg totál beleesett. nem is az esete, ezt anno mondta mikor még alakultak a dolgaik. jól kihasználja...
2011. ápr. 8. 18:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
az a tavaly év vége óta sokat változhatott, lehet beleszeretett ő is
2011. ápr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azt mondta anno h nem az esete, azt h nem szerelmes azt kb 1-2 hete
2011. ápr. 8. 19:00
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem te féltékeny vagy.

Amúgy amikor én összejöttem a párommal, akkor a legjobb barátnőm nekem is bevágta a durcit egy időre, így visszagondolva igaza is volt, mert szinte soha nem kerestem, de az csak az elején volt, az első fél évben amikor még olyan új volt minden. Azóta megint a régi a kapcsolatunk, főleg mióta összeköltöztem a párommal, mivel úgyis vele vagyok állandóan, ezért simán tudok bármennyi időt szakítani a barátnőmre, nem kell őket versenyeztetni a szabadidőmért.

Szóval ha ez tényleg csak barátság amit érzel iránta (amit én kétlek, szerintem nincs fiú-lány barátság mert az egyik fél mindig többet akar, ha nem is mondja ki) akkor jobb lenne ha belenyugodnál a helyzetbe és megvárnád míg lecsillapodnak a kedélyek. Hamarosan megint minden rendben lesz.

2011. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

tényleg barátság ez köztünk.

oké, akkor várok, köszi

2011. ápr. 8. 19:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert bíztál benne, hogy beléd lesz szerelmes. A másik lány megelőzött. Esetleg olyant tudott neki nyújtani, amit te még nem akartál, vagy nem mert veled...pont a barátság okán.
2011. ápr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!