Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Hogyan adjam a tudtára, hogy tetszik nekem? Sajnos inkább csak MSN-en tudunk beszélgetni, nekem van egy haldokló félben lévő kapcsolatom.

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, de mar nem jó a kapcsolat, mindketten megbeszéltük hogy nyitott kapcsolatban vagyunk és ahogyan a másik talált magának valakit, akkor vége.


Van egy másik srác, aki ismeri a barátomat is, tudja, hogy együtt vagyunk de nagyon megtetszett nekem az utóbbi időben és fogalmam sincs, hogyan mondjam meg neki, hogy tetszik, vagy egyáltalán utalást tegyek rá.

Néha szoktunk beszélgetni de csak az ilyen szokásos dolgokról.


Azért írtam ide a kérdést, mert itt normális válaszokat kapok.

20L


2011. ápr. 8. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki nyíltan a helyzetet,hogy mi van:D ennyire egyszerű.:) vagy nem?:O
2011. ápr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áhh, nem ennyire egyszerű, mert nagyon félek a visszautasítástól, és szerintem inkább nem tetszem neki mint igen. Vagy csak lehet azért, mert tudta, hogy van barátom és azért volt távolságtartóbb.
2011. ápr. 8. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát be kell valljam, hogy elég fura szitu. Nem vagyok híve a nyílt kapcsolat dolognak, mert önámítás a max-on.


Másik: volt egy fiú ismerősöm, aki hasonló cipőben volt, mint a te kiszemelted. A csaj még nem dobta ki a régit, de vele kacérkodott. Végül a barátom lapátra tette a leányzót, mert ő jellemtelen nőszemélynek tartotta az ilyen lányt. (bár igaz, hogy kettőn áll a vásár). Neki egy olyan lány kellett, aki egyenes, határozott és tudja mit akar.


Szóval ha ez a srác is ilyen akkor, légy óvatos.

2011. ápr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a nyititott kapcsolat egyenlô, hogy ribi vagy, soha nem kellene ilyen lány aki meglévô kapcsolatból kacsingat kifelé. Mert akkor velem is ugyanezt teszi! Lehet hogy a kiszemelted is így gondolkodik.
2011. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem biztos nem kéne olyan nő/férfi, aki gyáva ahhoz, hogy lezárja az előző kapcsolatát.
2011. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!