Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szexen alapuló "kapcsolatom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexen alapuló "kapcsolatom" van, én többet szeretnék tőle, és van hogy a fiút zavarja, ha mással lát (pl beszélgetni). Többet érezhet irántam vajon?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk beszélős viszonyban egyébként, csak "akkor". És nem egyszer volt féltékeny más fiúkra, amit mindenki látott rajta, csak letagadta. Ha pl egy irányba elnéztem, és úgy tettem, mintha valakit lesnék, ő is arra forult, nézte, hogy kit lesek.
2008. febr. 21. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Tedd féltékennyé. Vhogy csempészd be a lehetőséget, hogy elveszthet (mégha csak a szexet is). Akkor kiderül (talán számára is), hogy mit akar pontosan tőled.
2008. febr. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Talán komolyan el kellene beszélgetnetek és nem csak "akkor"! Lehet, hogy ő is úgy érez mint te!
2008. febr. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!