Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egészséges kapcsolatom lehet még?

Egészséges kapcsolatom lehet még?

Figyelt kérdés

Leírtam szépen és részletesen, de véletlenül kitöröltem.

A lényeg: 16 éves lány vagyok, sose volt még barátom, nem is lesz a jelek szerint.

A nővérem 19, van barátja, élnek nemi életet, amiről sajnos többet tudok, mint kellene, mivel találtam egy plüssös bilincset a szobánkban és véletlenül találtam a gépén elég részletes "élménybeszámolókat", listát, hogy hol csinálták és egy msn-beszélgetést, amiben azt fejti ki, hogy melyik pózt miért szereti.

És amikor említettem neki a bilincset, a képembe vágta, hogy anyáéknak meg vibrációs gyűrűjük van, mellesleg lehet, hogy egy-két hónapja meghallottam őket, de szerencsére mást is rá lehet fogni az esetre.

Egyre inkább érzem, hogy aszexuális leszek.



2011. nov. 3. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Hat ez tok butasag, neked azert nincs baratod mert eretlen vagy egy kapcsolathoz, ezt tukrozi az irasod is eleg rendesen, es nem ezektol nem lesz semmi bajod... Te jo isten...
2011. nov. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

az előzőnek nagyon igaza van, éretlen vagy te még egy kapcsolathoz, legalábbis a szexualitáshoz mindenképpen. majd 3-4 év múlva megérted, hogy egy vibrációs gyűrűben vagy plüssüs bilincsben semmi rossz nincs, abban meg pláne nincs, hogy a szüleidnek még most is normális a szexuális életük.

a másik észrevételem, hogy részletes élménybeszámolókat és hosszú msn-es kifejzéseket nem talál VÉLETLENÜL az ember. nem feltétlenül ítéllek el azért mert beleolvastál a nővéred dolgaiba, hiszem a kíváncsiság nagy úr (persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy rendben van az, ha turkálsz a dolgaiban) de legalább ne rinyálnál miatta!

2011. nov. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

"amiről sajnos többet tudok" ... ha olyan sajnos lenne akkor nem olvastad volna végig mit miért szeret, kivel, hogyan stb :D ne irigykedj

neked még fel kell nőni ehhez

nekem is 17 évesen volt először pasim

ne rohanj, majd jön

21L

2011. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Vibrációs gyűrű? Nahát, én is tanulok újakat. :D
2011. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

16 évesen még nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy bármire azt mondd, hogy "soha". Mégis tapasztalataim szerint ebben a korban hangzik el legtöbbször (én is ilyen voltam).

Amúgy meg egyet kell, hogy értsek az előző hozzászólókkal. Először is, ne kutakodj mások cuccaiban (jelen esetben a nővéred gépében) mert nem szép dolog.

A másik meg, hogy teljesen jogos volt pont ebből kifolyólag a nővéred heves reakciója, hiszen semmi közöd nincs a szexuális életéhez. Majd ha felnősz hozzá, meg fogod látni, hogy ezek, amiket most teljesen felháborodottan írtál, egész jó dolgok és nincs ezekben semmi kivetni való. :)

26L

2011. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te bolond vagy. Még csak 16 éves vagy!! először barátod lesz, és csak utána érdekeljen a szex, mert másé tényleg undorító lehet, de a sajátod nem lesz az :)

nyugi, csak idő kérdése és te is örömmel fogsz szexelni :D

2011. nov. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!