Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne ragaszk...

Mit csináljak, hogy ne ragaszkodjak ennyire hozzá?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmhöz túlságosan ragaszkodom. Persze rajta kívül is van még más barátnőm de őhozzá valamiért nagyon ragaszkodom. Régebben csináltam olyat, hogy mindenhová vele akartam menni ami nem tetszett neki. Mostanában már csak ritkán van ilyen.
2011. ápr. 8. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Hát én azt csináltam,hogy fogtam magam és kerestem másik barátnőt,aki meg hozzám ragaszkodik nagyon és énis hozzá és van másik barátnőm is..:D de ő a lényeg:) Válts.:)
2011. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Töröld a ragaszkodást. Mindenki szabadnak született. Légy az te is.
2011. ápr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy önállótlan vagy, nem tudsz a saját lábadon megállni, erőtlen, energia hiányos vagy, ezért van szükséged arra, hogy ragaszkodj. Próbálj meg kinőni ebből. Ezt úgy csináld, hogy tűzz ki egy célt, lehetőleg olyat, ami közeli, de kell azért erősfeszítés, (pl:minden reggel futok egy fél órát, minden nap megtanulok 20 angol szót, vagy egy verset, beiratkozom jógára és bármi áron rendszeresen járok) szóval ilyesmi, és vas akarattal hajtsd végre. Vas akaratod energiát ad majd neked, feltöltődsz önbizalommal, mások is észreveszik, milyen önálló és erős lettél.
2011. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!