Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha újrakezdhetnéd, akkor mit...

Ha újrakezdhetnéd, akkor mit csinálnál másképpen az életben?

Figyelt kérdés
Legyen az bármi, tanulás, sport, munka, magánélet stb.
2011. ápr. 8. 21:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
visszamennék a régi osztályomba és kiélvezném az utolsó éveket is velük.sajnos nem nyitottam ki a szemem hogy mennyire jó is lehetett volna az a 8 év velük:(
2011. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Én nem töprengek a múlton, úgyse lehet visszamenni. A jelenben és a jövőben kell élni, nem a múlton rágódni.
2011. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Sokkal, de sokkal többet buliznék, csajoznék, élvezném az életet már tiniként is.
2011. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Hamarabb kezdtem volna hívő lenni.
2011. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Tovább tanulnék. Abban az időben elegem volt a suliból és azt hittem, azzal a végzettséggel, ami van, tudok majd normális állást találni, hát tévedtem.

A többin, azt hiszem, nem változtatnák, mert még a hibák, amiket elkövettem is vezettek valami jóhoz. Talán még annyi, hogy több időt töltenék a szeretteimmel és jobban odafigyelnék rájuk.

2011. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. Inkább visszabújnék oda ahonnan jöttem. A babák tudnak valamit: nem véletlenül üvöltünk amikor a világra jövünk.
2011. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem az első szerelmemet vettem volna feleségül, és nem végeztem volna el egy egyetemet.
2011. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Hat-hét évvel korábban kezdtem volna el a szexuális életemet. Valamint vállaltam volna még három gyereket, mert mégis jó, nagy családban élni.
2011. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Én is hamarabb kezdtem volna a bulizást. Máson nem változtatnék, de ezen nagyon.
2011. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Azt hiszem, sok mindent rosszul csináltam, de még mindig nem látom, hogy mit kellett volna másképp, és, hogy hova tartok most., hogy hosszú távon kifizetődő lesz-e az, amit most csinálok. Egyben biztos vagyok: a némettanulást komolyabban kellett volna venni:D
2011. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!