Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha valakivel...

Mit szólnál ha valakivel megismerkednél és 3 hónap után derülne ki hogy dohányzik? Másképpen tekintenél utána az illetőre?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy kialakulóba van köztetek valami de amiért nem tudtok annyit találkozni és téma sem volt a cigaretta és egy véletlen kapcsán derülne ki.

Akkor másképpen néznél az illetőre vagy le akarnád szoktatni vagy nem zavarna?


2011. aug. 9. 12:07
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Úgy értem utána másképpen viszonyulnál az illetőhöz?

Kiábrándulnál belőle vagy mit váltana ki belőled??

2011. aug. 9. 12:09
 2/20 Darcy01 ***** válasza:
100%

Engem biztosan nagyon zavarna, mert nem dohányzom.

Megkérdezném, hogy eddig ezt miért nem említette. Gondolom a három hónap alatt kiderült, hogy te nem dohányzol, így illett volna megemlítenie, hogy ő igen.

2011. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos nem lepődnék meg. Nem függne semmi attól hogy dohányozna az illető, eleinte tennék utalásokat hogy mi értelme, meg hogyha szeretné segítek leszoktatni vagy megpróbálunk valamit, de ha nem tart rá igényt akkor dohányozzon.
2011. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Darcy01 ***** válasza:

Engem biztosan nagyon zavarna, mert nem dohányzom.

Megkérdezném, hogy eddig ezt miért nem említette. Gondolom a három hónap alatt kiderült, hogy te nem dohányzol, így illett volna megemlítenie, hogy ő igen.

2011. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Én kiábrándulnék, dohányossal nem kezdek. Nincs jogom ahhoz, hogy leszoktassam, de az én életembe ez nem fér bele. Ha még annyi sem derült ki róla, hogy dohányzik, akkor nem kerülhettünk olyan közel egymáshoz, hogy nehezemre essen leépíteni.
2011. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:14


Amúgy én vagyok a dohányos de nem szívok sokat egy nap,kibírom sokáig ha nem gyújtok rá és azért is nem került szóba,mert én nyilvános helyen nem cigizek,csak is otthon,tehát én utcán nem cigizek és sehol máshol és azért is nem került szóba,mert amikor találkoztunk még cigit sem vittem magammal és nem azért hogy ne hogy kiderüljön,hanem pontosan azért mert én nem dohányzom nyilvános helyen,csak is otthon és nem sokat..

2011. aug. 9. 12:18
 7/20 anonim ***** válasza:
23%

nekem az nem világos, hogy ha te nemdohányzó vagy, hogy nem érezted rajta a dohányszagot? A keze, ruhája beveszi a szagot, sőt, ha csókolóztatok, akkor hogyhogy nem érezted??


Én igen, másképp tekintenék rá, megkérdezném, ezt miért nem említette, és ugye ez a későbbiekben nemcsak a közös kasszát csapolja meg jobban, de a gyerekvállalásnál is hátráltató tényező lenne. Ezt vedd figyelembe. Később jobban rászokhat. Ha tud kulturáltan dohányozni, engem nem zavarna, bár örülök neki, hogy a férjem nem dohányzik.

2011. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Nekem a cigi kizáró ok mert büdös cigiszagu szájúval undorito lehet csókolózni és a testének a bőre is olyan nem kívánnám..!!!

DE. Ha álmaim pasija akkor leszoktatnám...addig nincs érintkezés. BÁR HA CIGISZAGOT ÁRASZT NEM HISZEM H ÁLOMPASI...

Szoval veszett ügy. Cigisek korán halnak. Bocs nem akartalak bántani

2011. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


Én vagyok a dohányos nem látsz?:)

2011. aug. 9. 12:26
 10/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:24


Cigisek korán halnak?Maradjál már ezzel a hülyeséggel...

Nagyapám 85 évig él és vagy 60 évet cigarettázott!!

Nyilván nem egészséges ez való igaz...

2011. aug. 9. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!