Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Régóta nem talákoztam az...

Régóta nem talákoztam az unokatesommal (kb5éve) és most 2 hete balcsin nyaraltunk és úgy vettem észre hogy Ö másképpen közeledik hozzám mint unokatestvér. Olyan mozdulatok szavak dolgok. Mitöl lehet ez? Vajon mit érez?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
öhh.. hát ez nem túl konkrét. Pontosabban? MIt mondott? Mit csinált? Biztos nem azért, mert már hiányzott neki, a kedvenc uncsitesója? Mekkora a körrkülönbség köztetek? Ki javára?
2008. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
17 MINT ÉN. MONDOTT OLYAT HOGY BÁNNYA HOGY UNOKATESOK VAGYUNK. MERT HELYES VAGYOK. AZ ÉRINTÉSE SE OLYAN VOLT MINT AKI NEM AKAR SEMMIT UGY VETTEM ÉSZRE
2008. aug. 22. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki de tisztaban van azzal, hogy unokatesok vagytok es pont. Te is igy probalj nezni a dologra es felejtsd el a hozza fuzodheto esetleges romantikat.
2008. aug. 22. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Régóta nem talákoztam az unokatesommal" akkor szerintem jobb lenne ezt folytatni, amíg nem lesz barátnője.


Vajon mit érez? hát valószinű hogy szexuális vonzalmat.

nemtom mi volt az oka hogy régen nem láttátok egymás, de szerintem jobb lenne távol maradni tőle.


ráadásul kamasz korban lévő egyén, akiket ebben a korban mást sem látnak csak szexet... meg majdnem ruhátlan lányokat a parton...

2008. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos valószínű vonzódik hozzád. Szerintem az ilyet célszerű leülni és megbeszélni.
2008. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!