Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit tesztek, ha a...

Lányok, mit tesztek, ha a barátotok lányosabb nálatok?

Figyelt kérdés

A barátom olyan kis érzékeny lelkű. Én is lányos lány vagyok, magassarkú, meg minden, de Ő olyan nagyon érzékeny fiú. Előre leszögezem, hogy nincsenek meleg hajlamai, csak hát olyan "cukifiú", aki mindenkivel kedves, helyes, vicces, sok lány imádja. Viszont azt veszem észre, hogy talán nálam érzékenyebb, lágyabb, komolyabb, meg minden. És én viszont nem akarok az erősebbik fél lenni, eléggé kiállok magamért, ha kell, kicsit lobbanékony vagyok, sokat beszélek, meg hülyülök, Ő meg mindig kontrollál. Szerintetek ez baj? 3 éve vagyunk együtt, mindig így volt, de nem tudom, hogy ez normális-e. Mert a nőnek a gyengébbik félnek kéne lennie, a férfinak erősnek, nálunk ez nem így van.

20L


2011. ápr. 8. 22:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Az a gond,hogy zavar téged..Engem is zavarna,én ezért nem is járnék ilyen típusú férfival..Én szeretem ha a párom vállára hajthatom a fejem,szeretem az erejét,mert tudom,hogy bármikor meg tud védeni ha kell..Olyan jó hozzábújni,mert erősebb nálam(és most nem csak az izmaira gondolok)..Ha már olyan nebántsd virág lenne akkor már nem is érdekelne..
2011. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem alapvetően hibás berögződés, hogy a nőnek gyengének kell lennie. Nem. Nőiesnek kell(ene) lennie, ami azt jelenti, hogy képes pl. erőszak nélkül elsimítani vitákat, képes elfogadni valakit (pl. a gyerekét) minden hibájával együtt, képes gondoskodni valakiről. Ez nem gyengeség, sőt, határozottan lelki tartást és erőt igényel. A férfi dolga a külvilággal szemben védelmezni a családját, amolyan "férfias" módon, ami messzemenőkig nem jeleti azt, hogy érzéketlennek és bunkónak kell lenni. EGyáltalán nem férfiatlan, ha valaki kedves. A kapcsolatotokat csak magad ismered részleteiben, egy anoním netes fórumon ne várj csodát, de azért szerintem érdemes elgondolkodni a leírtakon.
2011. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez nem mondom, hogy rossz dolog. Sőőt, úgy tudom, hogy az ilyenfajta fiúk jobban meg is értik a barátnőjüket.:) Néha lehet hiányzik neked a markáns, férfias jellem, de hidd el,van annak hátránya is, mint mindennek van előnye-hátránya:) Nem baj szerintem, hogy ilyen a párod. Fogadd el úgy, ahogy van. Gondolom ha eleve összejöttél vele, téged sem zavarhat annyira. Vagy mostanában kezdett zavarni, vagy lett ilyen?
2011. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Már ez is baj? Örülj neki, hogy nem egy nagyképő, egoista barom!
2011. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
De most ez 3 év után lett probléma?
2011. ápr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jobb mintha kőbunkó lenne aki lábtőrlőnek használ...
2011. ápr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ha szeretitek egymást, no problem
2011. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első írta, az a gond hogy ez téged zavar, ha téged nem zavarna akkor kit is érdekelne? Elvégre nem mások véleménye számít, ha szeretitek egymást így is. Engem pl nem zavarna, nekem amúgy se jönnek be a kemény macsó, menő vagyok, rámenős vagyok típusú pasik. Attól hogy érzékeny még "megvédhet", és lehet "erősebb". Vegyünk egy példát, ha te bajban vagy és ő megtudja, még jobban a szívébe hatol a tudat hogy nem vagy biztonságban, így jobban meg tud védeni, erősebb lesz. Nem tudom érthető-e. Szerintem ez így van :)
2011. ápr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Imádnivaló lehet, te meg elég erős ahhoz, hogy ne kelljen parancsnok.
2011. ápr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A normális pasi nem kell a lányoknak.

Meg sem érdemled talán ezt a fiút...


Menj és keress helyette egy magadhoz jobban illő

gorillát az állatkertből...

2011. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!