Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyobbik lányom 16 éves...

A nagyobbik lányom 16 éves múlt, és elköltözött az apjához 3hete, mert veszekedtem vele. Visszajön hozzám? Gyámügy szerint várjak.

Figyelt kérdés
Mindig megbeszélt velem mindent.Az apja nem beszélget vele,sőt 5évig nem is érdekelte mi van velük.Most nem jár haza,nem érdekli senki,se a huga,se a nagyszülei,se én,pedig mindene megvolt.Az apja így tud rajtam bosszút állni,amiért elváltam tőle 5éve.mintha hipnotizálva lenne.
2011. ápr. 9. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha te nem nagyon engedted el sehova, az apja meg elengedi....akkor ne nagyon reménykedj. + hét az elég hosszú idő, ha akart volna már visszament volna. A barátnőmmel ugyanez történt, 16 évesen az apjához költözött, még mindig vele lakik, pedig már 22 éves. Ez van!!!
2011. ápr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
3 hét
2011. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Haragszik rád, nagyon. Szerintem hagyd hagy maradjon (hacsak nem nagyon rosszak ott a körülmények valamiért), ha jobb lenne neki otthon úgyis rájön, ha meg nem akkor maradhat az apjával, ő is a szülője.
2011. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gfero ***** válasza:
85%
1 16 éves már el tudja dönteni hogy kivel akar lenni és ezt te nem tudod befolyásolni
2011. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Egyaltalan az apjanal van? Kelene beszelned, erdeklodnod apjatol a lanyod felol. Lehet apuka nem is tudja hol van.
2011. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
"Gyámügy szerint"?.. 16 éves... ha úgy gondolja az apjánál jobb helye van, akkor ott is akar maradni nyilván, és ez nem feltétlenül az apjának a bosszúállása.. nyilván ő hosszabb pórázon tartja, nagyobb szabadsága van, stb.. Azért néha hívd fel, hogy mi a helyzet vele, de ne fakadj ki, hogy menjen haza azonnal stb... csak azért, hogy jól van-e
2011. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. haragszik rád

2. az apjától szeretetet és törődést vár. és nm érdekli hogy eddig megvolt mindene..

2011. ápr. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!