Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan engedjem el? (túlrövid. )

Hogyan engedjem el? (túlrövid. )

Figyelt kérdés
Nagyon szenved mellettem,szerintem..:( már túlzottan féltékeny vagyok,de ő is.Én is szenvedek már ennyi hisztériától.:/ Fél éve vagyunk együtt.:( 17.-én lenne 7 hónapja.Ilyen hosszú kapcsolata még egyikünknek sem volt.Vele vesztettem el és ő is velem.Mi legyen?:( túl szoros pórázon tart ő is,meg én is őt..:/ és állandóan baj van a féltékenységből nála.
2011. ápr. 9. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor egy kicsit próbáljatok meg lazítani a pórázon. úgy gondolom, ez nem lehet ok a szakításra, főleg, ha mindketten így gondoljátok, mert akkor együtt tudnátok változtatni rajta. kössetek kompromisszumot. beszéljétek meg a problémákat. adjatok még esélyt magatoknak. ha viszont 1-2 hónap alatt sem tudtok egy kicsit sem javulni, akkor tényleg csak egymást bántjátok, és nem sok értelme lenne. ha nem tudtok megbízni egymásban semmi értelme. de még egy próbát megér szerintem. Sok sikert!
2011. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus se veled, se nélküled kapcsolat. :P Rossz is, jó is, de nincs vége. Ne szakíts vele feltétlenül! Szerintem sok boldog perc vár még rátok. :)
2011. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem volt még okotok rá, akkor alapból mindketten ilyenek vagytok, és ezen dolgoznotok kell Mással is ilyen lennél, és ő is mással is ilyen lenne.

Ha együtt maradtok ha nem ezen dolgoznotok kell külön külön magatok számára elsősorban !

7 hónap nem a világ még egyébként, és elsőnek mindig lenni kell. Lehet túl fiatalok vagytok még nem értetek meg e szempontból.

2011. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!