Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meddig engedjem...

Szerintetek meddig engedjem el este a 15 éves lányomat a barátaival?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 17:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnos fiatalon kezdik a discózást, koncertezést, bulizást a gyerekek... Szerintem 17-18 évesen az egészséges... Na mindegy. Max. este 11 óráig.
2010. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Max este 10ig engedném, bár amit akar, azt megteheti 10 előtt is.
2010. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
100%
Az én lányom 14 éves és ha bulizni megy (hozzáteszem ami nagyon ritka) akkor maximum este 10 vagy fél 11 ig engedem el tovább nem!! Ez a szülői aggodalom.... :)
2010. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%

Én most vagyok 34/L, és anno hétköznap 10-ig mehettem el,

hétvégén asszem 15 évesen 11-ig, ha ismerősökkel voltam, és valaki hazakísért.

2010. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
37%
Ha bulizni mennek, akkor éjfél előtt nem kezdődnek a bulik. Akkor gyűlnek az emberek. Szerintem elengedheted tovább is, 11-kor is sötét van és hajnal 1-kor is. Vagy max értemész 1körül, ha nem akarod, h olyan későn jöjjön haza egyedül. De 11-kor is sötét van már, szóval... :S
2010. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
61%

nem az a kérdés hogy meddig engeded el, hajnali 3kor sem veszélyesebb, mint este 10kor.

kérdezd meg, a barátai meddig járnak el.


az a lényeg hogy együtt jöjjön haza a barátnőjével aki pl nálatok alszik, VAGY adj neki pénzt taxira VAGY menj érte ha van kocsitok. a biztonság a fontos, nem az, hogy 11kor alszik-e el vagy hajnalban....


nekem néha azt modták a szüleim, ha tényleg pl koncertre mentünk és messze volt, hogy pirkadatkor jobb hazamenni mint éjnek évadján. mert nincs sötét = kevésbé veszélyes.

2010. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%

..meg azért mondom mert egyszer engem megtámadtak a megállóban és este 11 volt és tele volt a megálló (városliget), jó, nem lett bajom, de....


szóval az a lényge hogy a lányod biztonságban jusson haza. ha éjfélkor van egy konvert és hajnali fél 5ig buliznak, akkor legalább már pirkad és jár a bkv :D


de egyedül ne is taxizzon, legyen akkor rendelt taxi akkor tudják ki a sofőr, d ene utcán leintőst.

és mindig legyen a telefonján kredit,

ne igya magát részegre,

ne keverje az alkoholokat

és ne fogadjon el idegentől italt, azt igya amit az orra előtt tölt a poharába a csapos vagy az orra előtt nyit ki.

2010. aug. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

engem 15évesen éjfélig engedtek el, de oránként hivott anya hogy minden rendben van e és ha éjfélre nem értem haza 2-3 hétig nem mehettem hétvégén bulizni.


20 L

2010. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
24%
Engem hagytak elmenni reggelig is, csak jó lett volna néha ha lett volna pénzem taxira, mert ugye 11után már nem jár semmi, és akkor várni kell hajnal négyig, hogy haza tudjak menni. Szóval szerintem mindegy, de inkább az a szívás ha nincs nála elég pénz. :/
2010. aug. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
22%
én 16 éves vagyok és hajnali 3ig szoktam lenni.. multkor fél4kor jöttem haza.:D
2010. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!