Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vinnétek ajándékot vagy sem?

Vinnétek ajándékot vagy sem?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok. Azon problémázok, hogy vajon vigyek-e valami ajándékot a párom szüleinek...mindjárt kifejtem miért.

Alapjáraton én olyan ember vagyok, hogy imádok ajándékot vásárolni, örömet szerezni, sőt, most hogy külföldön vagyok, magamnak még nem is vettem semmit, egyszer megvásároltam mindenkinek az ajándékokat, aztán ha marad pénzem veszek valamit magamnak is. A párom szüleivel vagyok gondban. Karácsonykor, mikor óriási nagy szeretettel vittem az ajándékot (pár ezer Ft értékben) akkor a párom édesanyja kicsapta a biztosítékot nálam, nagyon megbántott. Ahelyett, hogy megköszönte volna szépen és mutatta volna, hogy mennyire örül, többször is elmondta, hogy vigyem haza az ajándékot, nem fogadja el...na akkor egy fél órás tusakodás után ott hagytam az ajándékot, keserű szájízzel, a várt öröm elmaradt....tényleg nagyon rosszul éreztem akkor magam. (a párom édesanyja egyébként nem rossz indulatú, nagyon szeretni való nő, csak ez rossz húzás volt...egyébként ők mindenhova elvisznek engem, és mindenhonnan hoznak nekem valamit...)

Most félek hogy ha hazamegyek és viszek valamit még a végén megint én érzem rosszul magam...de ne vinni semmit nem akarok, mit csináljak? :(


2011. ápr. 9. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%

"anyósom" 1* bántott meg....aztán azt az elvet alkalmazom


"h mindenki azt kapja amit érdemel"

2011. ápr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Válassz egy olyan dolgot amit nem személyreszólóan viszel,hanem egy emléket az egész családnak,amit ki tesz a polcra.Mondd hogy csak egy emlék,onnan ahol jártál. Pl Londonból egy ilyen kis Big-Ben szobor vagy valami ilyesmire gondoltam ami tipikus.:-)
2011. ápr. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarom bántani őket...vagy az anyós-jelöltemet...csak nem akarom, hogy elküldjenek a bánatba megint ajándékostól...:-S
2011. ápr. 10. 00:00
 4/11 A kérdező kommentje:

A páromnak meg a tesójának már vettem valamit...még neki(k) nem vettem semmit...valami nagyon jellegzeteset vennék, csak nem tudom mit, személy szerint én utálom a nippeket...

köszi a válaszokat

2011. ápr. 10. 00:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért nem fogadták szívesen az ajándékodat, mert nem akarták, hogy költségekbe verd magadat miatta? Vegyél olcsóbb ajándékot!
2011. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél nekik ételt vagy italt, az végül is nem tartós cikk.. (pl ha Londonban vagy teát, Belgiumból csokit, Hollandiából sajtot.. tudod, hogy értem:)

Gondolom betegesen fél attól az anyósod, hogy ajándékot fogadjon el, nem rossz indulatból, hanem hogy ne költs rá.. tényleg idegesítőek tud lenni ez a helyzet:S

És valahogy úgy add át, hogy "apróság", majd add elő a történetét, pl minden reggel abból a kávéból szolgáltak fel, és úgy érezted, hoznod kell belőle, hogy megmutasd másoknak is, milyen finom:)

2011. ápr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Viszont ha élelmiszert veszel nekik, akkor azzal kezd, hogy ebből magadnak is kellett hogy hozzál, annyira finom. Ezzel kivédheted, hogy azt is hazavitesse veled:)
2011. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, miért nem örült az ajándéknak, miért akarta, hogy vidd haza, miért volt ennyire elutasító..
2011. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy karácsonykor miért akarta visszatuszakolni az ajándékodat, hogy vidd haza? Miért nem akarta elfogadni? Ha ezt tudnánk, talán könnyebb lenne kitalálni, mi is legyen.
2011. ápr. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek: egyszeri megbántásért így reagálsz? Ennek nem sok értelme van, teljesen felesleges mindenen kiakadni meg bosszútállni. Túl rövid az élet az ilyen negatív hozzáálláshoz.
2011. ápr. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!