Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szoktatok tenni olyankor,...

Mit szoktatok tenni olyankor, amikor nagy elvagytok kenődve, rossz kedvetek van vagy szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés
Mivel szoktátok feldobni a napot? Nekem szerelmi bánatom van,egész nap csak aludnék és szomorkodnék,de nem tehetem meg,mert rengeteg tanulnivalóm van. Köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 10. 07:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Kihajtok a sportkocsimmal és száguldok, mint állat.
2011. ápr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Én a virágaimmal, kertemmel foglalkozom (és segít).

De ha tanulnod kell, akkor nagyon nehéz kikapcsolni az agyadat, hogy ne rá gondolj.

Csak egyet mondok, tudom, hogy MOST nem vigasztal: nem ő volt az egyetlen.... Jön másik, ne félj, csak ki kell várni az idejét.

2011. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
*nagyon
2011. ápr. 10. 08:18
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Ha szomorú vagyok akkor megnevettetem a gyerkőcöm és mindig sokkal jobban érzem magam. Amíg nem volt babám addig pedig kimentem játszani az állataimmal.
2011. ápr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

A jobb kezed első 3 ujját rakd össze egymás mellé, ezzel a szegycsontodat ütögesd meg egymás után 3x, miközben azt mondod: "Ragyogóan érzem magam!". Ezt ismételd meg 3x, tehát az ütögetés 3 x 3 = 9, a mondókat összesen 3.

A szegycsont alatt van valami olyan részünk, ami beindítja a szervezet működésének aktivitását, (valami boldogsághormon, vagy mi) nálam ez bevált.

Ha ezzel végeztél, mond a következőt: Jön helyette jobb!

2011. ápr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
hallgas zenét,ne próbálj a bánatra gondolni.(:
2011. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Mondogasd magadban,hogy "igen jól vagyook,kérhetsz bármit béjbe,wowowowo" XD
2011. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kései Sirató ***** válasza:
52%
Nálam a megoldás: csoki, csoki és csoki!! Rengeteg csokit veszek és szépen sorban megeszem őket.. Próbáld ki!
2011. ápr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
megbeszélek egy találkát egy barátommal, és megpróbálom elütni az időmet
2011. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Mondd azt, hogy ENNÉL ROSSZABB NEM LEHET! és nevess egy nagyot.
2011. ápr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!