Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rossz kedve van az emberekn...

Ha rossz kedve van az embereknek vagy szomorúak akkor miért szoktak szomorú zenéket hallgatni?

Figyelt kérdés

Nem értem ha valaki szomorú van akkor miért szoktott mindig szomoró zenéket hallgatni?Nekem ilyenkor első dolgom hogy elindítok egy olyan zenét ami pont arról szól hogy szép az élet:D

Pl. ez http://www.youtube.com/watch?v=nS63wdSrUh4 Ha ezt egyszer meghallgatom már is jobb kedvem van:D


2009. szept. 2. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem megnyugtat :) sőt néha még sírni is szoktam olyankor és utána már semmi bajom. Viszont valamikor jó kis pörgős rockot hallgatok vagy valami vidámat. Szóval nálam végül is minden fajta zene beválik :D
2009. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor egyszerűen így dolgozom fel a fájdalmat. Ha igazán mélyponton van valaki, akkor semmi értelme vidám zenét hallgatni. Kb annyit ér ilyenkor, amikor olyasmi jótanácsokat kap az ember, hogy na, ne lógasd már az orrod, süt a nap.
2009. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert könnyebb feldolgozni a saját fájdalmunkat,ha látjuk, hogy más embereknek is fájhat ugyanaz, csak ők dalban fejezik ki. Meg hát néha szükség van arra, hogy kisírd magad. :D
2009. szept. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen én is ugyanazt mondom mint az előttem szólók!!
2009. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!